Anasayfa >> Gündem >> 5 yaşındaki çocuk ölü bulundu

5 yaşındaki çocuk ölü bulundu

Kuzey Fransa’daki Aire-sur-la-Lys bölgesinde Yanis adlı bir çocuk, üzerinde iç çamaşırlarıyla kentte bulunan bir kanal yakınlarında ölü bulundu. Yatağını ıslattığı için üvey babası tarafından cezalandırıldığı iddia edilen çocuğun kalp krizi geçirerek öldüğü bildirildi

Çocuğun üvey babası ve annesi, çocuğu evden yaklaşık 200 metre uzaklıkta bilinçsiz yatarken bulduktan sonra ambulansı aradıklarını bildirdi.

ALTINI ISLATTIĞI İÇİN FİZİKSEL İSTİSMARDA BULUNULMUŞ
Yapılan incelemeler sonucunda, çocuğun ölmeden önce fiziksel istismara uğradığına dair kanıtlar bulundu. Çocuğun altını ıslattığı nedeniyle ebeveynleri tarafından cezalandırıldığı iddia edildiği için polis, aileyi gözaltına aldı.

Bir polis sözcüsü, “Çocuğun ölüm nedeninin soğuktan mı, kaza sonucu mu ya da bir istismar sonucu mu olduğu belirlenmeli” dedi.

HENÜZ BELİRLENEMEMİŞ TIBBİ BİR NEDEN VAR
Saint-Omer cumhuriyet savcısı ise, “5 yaşındaki bir çocuk şüpheli bir biçimde öldü. Yapılan açıklamalar, ortada henüz belirlenememiş tıbbi bir neden olduğunu gösteriyor. Şüpheli bir şekilde ölü bulunan çocuğun, ebeveynleri tarafından şiddete maruz kaldığı yönündeki şüphelerimiz onları gözaltına almamıza neden oldu” diye konuştu.
Kaynak:POSTA

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 7 kişinin notuyla, Toplam: 1,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Scroll To Top