Anasayfa >> Gündem >> Dehşet anlarının görüntüsü ortaya çıktı

Dehşet anlarının görüntüsü ortaya çıktı

 • T T T
 • b88a14c2

  İzmir’de 21 yıllık aile içi vahşeti açığa çıkaran o anların görüntüleri ortaya çıktı.

  İzmir’de 1995’te eşinden boşanan 1 çocuk annesi 23 yaşındaki Aynur T.’yi öldüren, evin bahçesine gömüp ardından da kemiklerini kolide saklayan aileyle ilgili kan donduran detaylar çıkıyor.

  Habertürk Gazetesi’nden Mehmet İnmez’in haberine göre vahşet bir akrabanın BİMER’e şikayetiyle ortaya çıktı. Polis ekipleri, anne M.T’yi önce karakola götürüp ifadesini aldı.

  88a14cf

  Ardından yaşlı kadını eve götürdü. Giriş kapısının yanındaki 2 metrekarelik kileri açan anne soğukkanlı davranırken, ekip 45 saniyede kemiklerin saklandığı koliyi buldu.

  Polis, kolinin içindeki poşeti açtığında ise 21 yıl önce öldürülen Aynur T.’den kalan kemik parçalarını buldu.

  Kolinin açılması sırasında anne M.T. de o anları izledi. Polisin “bunlar nedir?” sorusu üzerine yaşlı kadının ağlayarak, “Kızımın kemikleri” diyen annenin polislerle hiç konuşmaması da dikkat çekiyor.

  Kemik parçalarının 12 yıl boyunca ütü masası, patates, soğan, zeytinyağı, boya ve boş kutularla birlikte saklandığı ortaya çıktı.

  Apartmanın güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, gözaltına alınan anne M.T’nin bu sırada asansör kapısına başını dayayarak ağladığı görülüyor.

  Öte yandan, el konan kemikler DNA testi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

  Suçunu itiraf eden ve pişman olduğunu anlatan dayı İ.H.A, anne M.T. ve baba F.T sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 3 kişinin notuyla, Toplam: 3,33 / 5 Yıldız)
  Loading...
  BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

  Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


  Scroll To Top