Anasayfa >> Gündem >> Iğdır’da korkunç cinayet!

Iğdır’da korkunç cinayet!

 • T T T
 • Iğdır’da ağabeyinin 16 yaşındaki baldızı ile aşk yaşayan 25 yaşındaki S.T. evlilik dışı 8 aylık bebeğinin ölü doğmasına neden oldu. S.T. bebeği gömerken yakalandı13075

  Iğdır’da ağabeyinin 16 yaşındaki baldızı ile aşk yaşayan 25 yaşındaki S.T., bir plan 8 aylık hamile S.K.’nın ölü doğum yapmasını sağladı ve bebeği gömerken suçüstü yakalandı. Olayla ilgili S.T. ve sevgilisi S.K. ile para karşılığı hamileye iğne yapıp bebeğini ölü dünyaya gelmesini sağlayan hemşire S.K. ve hemşirenin eşi H.K. gözaltına alındı.

  Iğdır’da çay ocağı işletmecisi 25 yaşındaki S.T.’nin, evlilik dışı doğacak bebekten kurtulmak için hazırladığı korkunç planı şöyle uyguladı:

  S.T., ağabeyinin baldızı S.K. ile aşk yaşamaya başladı. Bu ilişkiden hamile kalan S.K. durumu kendi ablasına anlattı. Gün geçtikçe karnı büyüyen S.K.’nın sevgilisi Sinan T., acil tıp teknikeri olan arkadaşı H.K.’dan yardım istedi. H.K.’nın yönlendirmesiyle S.T. ve hamile sevgilisi S.K., Iğdır Devlet Hastanesi’ne gitti ve orada hemşire S.K. ile görüştü. Hemşire S.K., iğne yapıp bebeğin ölü doğmasını sağlayabileceğini, bunun karşılığında 7 bin lira alacağını söyledi.

  Bu teklifi kabul eden Sinan T. ve hamile sevgilisi S.K. geçen 5 Ekim günü hastaneye gitti. Hemşire S.K., genç kadına iğne yaparak düşük yapmasını sağladı ve bebeği ölü doğmuş gibi Sinan T.’ye teslim etti.

  POLİS ŞÜPHELENİNCE

  Hastane polisi, Sinan T.’nin ölü doğan bebekle hastaneden çıkışından şüphelenip durumu Asayiş Şubesi ekiplerine bildirdi.

  Polisin takip ettiği T. poşetteki ölü bebeği boş bir alanda toprağa gömmek isterken yakaladı. Emniyetteki ifadesinde her şeyi itiraf eden Sinan T. ile birlikte sevgilisi S.K., para karşılığı 8 aylık hamileye düşük yaptıran hemşire S.K. ve hemşirenin eşi H.K. yakalanarak gözaltına alındı.

  Şüpheliler, polisteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilecek.
  Kaynak:HABERTÜRK

  1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
  Loading...
  BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

  Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


  Scroll To Top