Anasayfa >> Gündem >> Kenan Işık sağlık durumu

Kenan Işık sağlık durumu

 • T T T
 • keKenan Işık. Bugün hastaneye kaldırıldı. Alınan bilgiye göre Kafa Travması geçiren Kenan Işık için önümüzdeki 48 saatin önemli olduğu açıklandı.

  KAFASINI ÇARPMIŞ

  Beyin kanaması geçirdiği bildirilen Kenan Işık’ın spor sonrası, saunaya girdiği ve çıkışında fenalaşarak düştüğü iddia ediliyor. Amerikan Hastanesi yetkilileri şu aşamada açıklama yapmaktan kaçınıyor. Kenan Işık’ın nasıl düştüğü ya da başka bir biçimde mi yaralandığı bilinmiyor.
  Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nden açıklama:
  Kenan Işık, kafa travması geçirdiği ifade edilerek bilinci kapalı olarak ambulans ile 14:29’da hastanemiz Acil Servisine getirilmiştir. Yapılan değerlendirmesinde beyin kanaması saptanarak, acil koşullarda ameliyata alınmıştır. Hayati tehlikesi devam etmekte olan hastamızın izlem ve tedavisi yoğun bakım ünitemizde sürmektedir.
  Bugün ünlü sanatçı, tiyatro oyuncusu Kenan Işık hakkında kötü bir haber geldi. Kenan Işık, geçirdiği kafa travması sonrası hastaneye kaldırıldı. İşte Kenan Işık’ın sağlık durumuna ilişkin son bilgiler…
  Kenan Işık için hastaneden açıklama- Devlet Tiyatroları Yönetmeni,İ.B.B.Şehir Tiyatroları Eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık,hastaneye kaldırıldı.
  Spor salonunda”kendimi iyi hissetmiyorum” dedikten sonrafenalaşarak yere düşen Kenan Işık’ın bu sıradakafasını çarptığı öğrenildi.Beyin kanaması geçirdiği iddiaedilen Işık,Amerikan Hastanesi’nde ameliyataalındı.Hastaneden konuylailgili açıklamayapılmadı.Ustatiyatrocunun eşi Beril Işık,gözyaşları içinde ameliyathane önünde bekliyor.
  KENAN IŞIK İÇİN HASTANEDEN İLK AÇIKLAMA
  Tiyatro yönetmeni ve televizyon programcısı Kenan Işık’ın ameliyataalındığı Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nden açıklamageldi.Işık’ın beyin kanaması geçirdiği ve hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.
  Nişantaşı’ndaki Amerikan Hastanesi’nden yapılan açıklamaşöyle: “Kenan Işık,kafatravması geçirdiği ifade edilerek bilinci kapalı olarak ambulans ile 14.29’dahastanemiz acil servisine getirilmiştir.Yapılan değerlendirmesinde beyin kanaması saptanarak acil koşullardaameliyataalınmıştır.Hayati tehlikesi devam etmekte olan hastamızın,izlem ve tedavisi yoğun bakım ünitemizde sürmektedir.”
  Kenan Işık,bugün öğleden sonraBeşiktaş Barbaros’tabir otelin saunasındayken ayağı kayarak düştüğü ve başını yere vurduğu ileri sürülmüştü.Işık’ın eşi Beril Işık,baştaolmak üzere yakınları ve arkadaşları hastanede bekliyor.
  Kenan Işık hastaneye kaldırıldı
  Devlet Tiyatroları Yönetmeni,İ.B.B.Şehir Tiyatroları Eski Genel Sanat Yönetmeni ünlü oyuncu Kenan Işık,hastaneye kaldırıldı.Tiyatro oyuncusu Çiçek Dilligil,”Ameliyat bitti yoğun bakımaalındı,Durumu stabil,ilk 48 saat çok önemli dedi doktoru,uyutuluyor şu anda…” dedi.
  Fatih Aksoy hastane çıkışındabasın mensuplarının sorulurını yanıtladı.Aksoy,”Ameliyat başarılı geçti,prosedür gereği uyutulacak.” dedi.
  KAFASINI ÇARPTI
  Spor salonunda”kendimi iyi hissetmiyorum” dedikten sonrafenalaşarak yere düşen Işık’ın bu sıradakafasını çarptığı öğrenildi.Beyin kanaması geçirdiği iddiaedilen Işık,Amerikan Hastanesi’nde ameliyataalındı.
  Ustatiyatrocunun eşi Beril Işık,gözyaşları içinde ameliyathane önünde bekliyor.
  Haberi alır almaz hastaneye koşan Ayşe Nil Şamlıoğlu hastane çıkışı yaptığı açıklamada,”Ailesi de buradaçok üzgünler.Şu andakimse bir şey bilmiyor.Ameliyat bitince belli olacak” dedi.

  BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

  Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


  Scroll To Top