Anasayfa >> Gündem >> Küvette bıraktığı bebeği boğuluyordu

Küvette bıraktığı bebeği boğuluyordu

 • T T T
 • 2 çocuk annesi kadın, çocukları küvette bırakarak bir işini halletmeye gitti. 30 saniye içinde geri döndüğünde dehşet verici manzarayla karşılaştı.
  bebek

  Avustralyalı blogger Siobhan Rennie, diğer annelere uyarı niteliğinde bir yazı paylaştı. 2 çocuk annesi kadın, küçük kızını küvetin içinde bırakarak 30 saniyeliğine başından ayrıldı. Döndüğünde bebek, suyun içinde çırpınıyordu. Aoife isimli bebek, çığlık çığlığa öksürüyordu. Neyse ki hiçbir şeyi yoktu. Ancak bu annesine çok büyük bir ders olmuştu.

  Siobhan Rennie başından geçen travmatik olayı blog sayfasında şu sözlerle anlattı:

  “Harry ve Aoife’yi banyo yaptırırken asmam gereken çamaşırlar olduğunu hatırladım. Onları banyoda bırakıp eşimin bir gömleğini asmak için çıktım. 15-30 saniye içerisinde geri döndüğümde Aoife suyun altındaydı. Hemen küvetten çıkarıp sarıldım. Öksürüyor ve çığlık atıyordu. Aoife’nin birşeyi yoktu. O birkaç dakika içinde normale döndü ancak ben gözyaşlarına boğuldu. Yaptığım şey kabul edilemez. Daha kötüsü olabilirdi.”

  Rennie, daha önce hiç böyle birşey yapmamıştı. Bir an 2 buçuk yaşındaki abisinin Aoife’ye sahip çıkacağını düşünmüştü. Mükemmeliyetçi bir kadın olduğunu söyleyen anne, bu hatayı yine mükemmeliyetçiliğinden yaptığını, her şeyi düzene sokmadan rahatlayamadığını söyledi. Bu yüzden gömleğin zamanında asılması gerekiyordu.

  2 çocuk annesi Rennie, en zor yazısı olarak adlandırdığı paylaşımında, “Birçoğunuz kötü bir anne olduğumu düşüneceksiniz. Ben de öyle düşündüm. Ama bir an konsantrasyonum başka yöne kaydı.” diye hissettiklerini dile getirdi ve diğer anne babaları aynı hatayı yapmamaları konusunda uyardı.

  Duygu Bay / PembeNar

  1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 kişinin notuyla, Toplam: 5,00 / 5 Yıldız)
  Loading...
  BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

  Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


  Scroll To Top