Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı Kimdir? Müge Anlı ile Tatlı Sert İletişim Adresleri

Müge Anlı Kimdir? Müge Anlı ile Tatlı Sert İletişim Adresleri

 • T T T
 • Yıllardır Hafta içi hergün ATV Ekranları kayıpları bulan, Cinayetleri çözen bunların yanı sıra ihtiyaç sahiplerine yardım ulaşmasına vesile olan Müge Anlı Kimdir? Müge Anlı’nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programı iletişim adresleri nedir?mugeanli

  Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı yıllardır ATV Ekranlarında arkadaşlarıyla beraber Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmaktadır. Programda sayısız kayıp bulundu. Birçok cinayet Müge Anlı ve akibinin hummalı çalışmasıyla kısa sürede çözüldü.

  Yıllardır Hafta içi hergün ATV Ekranları kayıpları bulan, Cinayetleri çözden bunların yanı sıra ihtiyaç sahiplerine yardım ulaşmasına vesile olan Müge Anlı Kimdir? Müge Anlı’nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programı iletişim adresleri nedir?

  mügeanlı2016

  Müge Anlı Kimdir?
  Doğum Tarihi : 19/12/1973
  Doğum Yeri : İSTANBUL
  Meslek : Sunuculuk
  Burç : Yay
  Favori Sporu : Yürüyüş

  Müge Anlı Türk Televizyonlarında sunduğu programlar ile bir Fenomen haline gelmiştir. Daha önceleri magazin haberleriyle uğraşan Müge Anlı şimdilerde araştırmacı yönünü ortaya koyarak rakiplerinden çok farklı programlar ortaya koymaktadır. Başarısının sırrı haksızlıklarla mücadele etmesi ve tam bir Türk kadını profili çizmesindedir. Ayrıca televizyonculuktan arta kalan zamanlarında Türk Sanat Müziği ile uğraşmakta şarkılar seslendirmektedir.

  Yaptığı Programlar;
  Dobra Dobra – Kanal D
  Mektubunuz Var – ATV
  Müge Anlı İle Tatlı Sert – ATV

  Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı Nedir?
  Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi her gün atv’de sizlerle buluşmaya devam ediyor! Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

  Müge Anlı İletişim Adresleri
  İletişim Başvuru için : 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26
  Canlı yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
  E-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr

  Müge Anlı Facebook Adresi
  Müge Anlı’nın kendisinin kullandığı resmi facebok hesabı yoktur. Ancak başarılı gazeteci hayranlarının yönettiği sayfaları fırsat buldukça takip etmektedir.

  Müge Anlı Twitter Adresi
  Müge Anlı’nın kendisinin kullandığı resmi ttwitter hesabı yoktur. Ancak başarılı gazeteci hayranlarının açtığı twitter hesaplarını fırsat buldukça takip etmektedir.

  1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 kişinin notuyla, Toplam: 5,00 / 5 Yıldız)
  Loading...
  BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

  Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


  Scroll To Top