Nezen Germiyen olayında bugün yaşananlar

16 Mayıs 2013 | Saat 13:38 | Kayıplarımız, Müge Anlı Programı | 50.295 okunma

nezen germiyen Tam 5 aydır kayıp olarak aranan 13 yaşındaki Nezen Germiyen olayında dün gelen haberle büyük bir hareketlilik yaşandı. Gelen haberde Nevşehir Betlik Mahallesi, Keçi Kalesi Mevkii’nde bulunan kadın cesedin ilk olarak akla gelen Nezen Germiyen’e ait olabileceğiydi. Buna bağlı olarak Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi dün gece geç saatlerde olay yerine intikal etti.Ceset nasıl ve nerede bulundu ?
Dün Nevşehir Betlik Mahallesi, Keçi Kalesi Mevkii’nde çobaklık yapan bir vatandaşımızın hayvanlarını otlatırken, çoban köpeğinin koku alması sonucu dere yatağına yakın, kayalıklar arasında cesedi bulmasıyla olay ortaya çıktı. Cesedin daha önce gömüldüğü ve yağmurların yağmasıyla gün yüzüne çıktığı tahmin ediliyor.

Ceset Nezen Germiyen’e ait olabilir mi ?
Bulunan cesetin 13 yaşındaki kayıp Nezen Germiyen’e ait olup olmadığı şuan için kesinlik kazanmamakla birlikte öne çıkan deliller ışığında Emniyet Birimleri Nezen’e ait olduğunu düşünüyor. Sebebi ise bulunan cesetin üzerindeki kıyafetlerin ve saçının Nezen’in son giydiği elbiselerle aynı olması olarak ön görülüyor.

Şimdi ne olacak ?
Şuan için programda da açıklandığı gibi ceset İstanbul Adli Tıp Kurumuna getirilerek aileden de alınan Dna örnekleriyle Nezen’e ait olup olmadığı kesinlik kazanacak.

Programda dikkat çeken ayrıntı neydi ?
Bugünkü yayında dikkat çeken ayrıntı Emniyet Birimlerinin Murat K.’ın evini aramaları ve arama sonucunda ellerinde delil torbalarıyla evden ayrılmaları oldu. Daha sonra edinilen bilgide Murat K.’nın Eşi Nurdagül K.’nında Emniyete götürülmeleri oldu.

Konunun özü yarın bizleri heyecan dolu yeni bir yayın bekliyor.

Kaynak:Müge Anlı Facebook Fan Yönetici Dincer

ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Yorumlar

TEKNOLOJI HABERLERI

Facebook’tan kötü haber Facebook’tan kötü haber

Facebook, Android ve iOS uygulamalarındaki mesajlaşma özelliğini kaldıracağını duyurdu. Facebook, mobil uygulamasındaki mesajlaşma özelliğini kaldıracağını ve mobil cihazlarından Facebook arkadaşları ile anlık iletişim kurmak isteyen... 

[Devamini oku...]
Facebook bombayı patlattı Facebook bombayı patlattı

Facebook Messenger’a gelen yeni bir özellik ile Facebook üzerinden artık ücretsiz telefon görüşmesi yapabileceksiniz. Facebook’un bir süredir ABD ve Kanada’da kullanıcılarına sunduğu sesli görüşme servisi nihayet tüm dünya kullanıcılarına... 

[Devamini oku...]
Youtube erişime açıldı Youtube erişime açıldı

Youtube yasağı kaldırıldı. Ankara Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesi Youtube yasağını kaldırdı. Youtube erişime açıldı.  Read More →

[Devamini oku...]
Teknoloji Haberler
Toplam 15 database sorgusu: 0,178 saniyede cozulmustur.