Ömer Şahin olayında şüpheliler yakalandı

19 Eylül 2012 | Saat 17:11 | Kayıplarımız, Müge Anlı Programı, Program Konuları | 8.291 okunma

Mersin’de mobilya ve beyaz eşya deposundaki çeyiz sandığında cesedi bulunan Ömer Şahin’in cinayet şüphelisi olarak eşi M.Ş. ve gönül ilişkisi yaşadığı iddia edilen M.G, Hatay’ın İskenderun İlçesi’nde yakalandı. Olayla ilgili araştırma başlatan İskenderun polisi M. Ş ile M.G’nin Numune Mahallesi’nde kiraladıkları bir evde yaşadıklarını belirledi. Eve baskın yapan polis Şahin ile Güçlü’yü gözaltına aldı. Şüphelilerin sorgulanmak üzere Mersin’e gönderildiğini duyduk.
Haberin Detayı:
MERSİN’de, mobilya ve beyaz eşya deposundaki çeyiz sandığında bulunan cesedin, cesedin 5 ay önce Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde kaybolan 26 yaşındaki Ömer Şahin’e ait olduğu belirlendi.
Dün merkez Akdeniz İlçesi Yeni Mahalle 5330 Sokak’ta uzun süredir kapalı olduğu belirtilen mobilya ve beyaz eşya deposundan kokular yükselince, rahatsız olan vatandaşlar polise ihbarda bulundu. Verilen adrese gelip, depoyu çilingir yardımıyla açan polis ekibi, çeyiz sandığının içinde büyük bölümü çürümüş halde cesetle karşılaştı. Cinayet Bürosu dedektifleri, yürüttüklerin araştırmada, cesedin 5 ay önce Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde kaybolan Ömer Şahin’e ait olduğunu saptadı.
Kurulan özel ekipte görev alan polisler, 12 Nisan’da ailesi tarafından kayıp ilanı verilen Ömer Şahin’in eşi Müge Şahin’e de olay gününden beri ulaşılamadığı bilgisini alınca, araştırmayı derinleştirdi.
Cinayet şüphelisi Müge Şahin ile kadının Mersin’de yaşayan ve aralarında gönül ilişkisi olduğu yönünde iddialar bulunan Muhittin Güçlü’nün peşine düşen cinayet bürosu dedektifleri, cesedin bulunduğu deponun kiralama sürecini soruşturdu.
Muhittin Güçlü’nün ailesinden kişilerin ifadelerini alan polis, şüphelinin cesedin bulunduğu depoyu 10 Mayıs’ta emlakçıdan kiraladığı, 2 aylık parasını peşin verdiği ve eski ev eşyalarını taşıdığını öğrendi.
Adana Adli Tıp Kurumu’na kaldırılan cesette ilk incelemelere göre herhangi bir kesik ve ateşli silah izine rastlanmadığı, Ömer Şahin’in boğularak öldürülmüş olabileceği üzerinde durulduğu öğrenildi.
Zanlılar İskenderun’da Ele Geçirildi ile hataypress

ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Yorumlar

TEKNOLOJI HABERLERI

Facebook’tan kötü haber Facebook’tan kötü haber

Facebook, Android ve iOS uygulamalarındaki mesajlaşma özelliğini kaldıracağını duyurdu. Facebook, mobil uygulamasındaki mesajlaşma özelliğini kaldıracağını ve mobil cihazlarından Facebook arkadaşları ile anlık iletişim kurmak isteyen... 

[Devamini oku...]
Facebook bombayı patlattı Facebook bombayı patlattı

Facebook Messenger’a gelen yeni bir özellik ile Facebook üzerinden artık ücretsiz telefon görüşmesi yapabileceksiniz. Facebook’un bir süredir ABD ve Kanada’da kullanıcılarına sunduğu sesli görüşme servisi nihayet tüm dünya kullanıcılarına... 

[Devamini oku...]
Youtube erişime açıldı Youtube erişime açıldı

Youtube yasağı kaldırıldı. Ankara Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesi Youtube yasağını kaldırdı. Youtube erişime açıldı.  Read More →

[Devamini oku...]
Teknoloji Haberler
Toplam 12 database sorgusu: 0,167 saniyede cozulmustur.