Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Şerife Annenin gözyaşları

Şerife Annenin gözyaşları

 • T T T
 • sinemyurdanurannesiserifeyurdanur2
  Bugünkü yayınımızda Şerife Annemizin konuşmalarını hepimiz izledik.

  Bursa’da 3 yıl önce kaybolduktan sonra cesedi bulunan Sinem Yurdanur’un cenazesi dna testi için Adli Tıp Kurumu’na getirildi.
  Dna testi için Adli Tıp’a gelen Sinem’in annesi Şerife Yurdanur gözyaşlarına boğuldu.
  Şerife Yurdanur: “Benim tattığım acıyı Allah kimseye tattırmasın.” diye ağıtları yüreklerimizi dağladı. Şerife Yurdanur: “Kızımın özgürlüğünü elinden aldılar, canına kıydılar.Kızımın öldüğünü başından beri tahmin ettim ama sustum.” dedi. Bursa’da 3 yıl önce kaybolan ve Emrah K. tarafından öldürüldüğü ortaya çıkan Sinem Yurdanur’un cenazesi Adli Tıp Kurumu’na getirildi. Sinem’in anne ve babası da dna testi için Adli Tıp Kurumu’na geldi. Aile kan ve saç testi için bir süre bekledi. Sinem’in annesi Şerife Yurdanur’u akrabaları, komşuları ve çok sayıda kadın yalnız bırakmadı.
  Şerife Yurdanur’un acısını paylaşan kadınlar, kadına yönelik şiddete bir çözüm bulunmasını istedi.
  Kızını kaybetmenin acısıyla gözyaşına boğulan anne Şerife Yurdanur, “Allah’ın yarattığı kurtlar, çakallar yememiş, 4 tane İnegöl’ün içindeki itlere mi kızımı yedireceğim? Ben kızımı o itlere yedirir miyim? Gitsin o kendi anasını yesin. Birbirlerini yediler” dedi.
  Kızının cenazesine bakmak istediğini belirten Anne Yurdanur, “Ben ona yine bakarım. Benim gözümde okula gönderdiğim gibi” diye konuştu. Emrah K.’nin cezaevinde olan suç ortağına beddua eden Şerife Yurdanur’un ellerine yaktığı kına dikkat çekti.
  Yapılacak incelemelerin ardından Sinem Yurdanur’un cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndan alınarak Çatalca’nın Oklalı Köyünde toprağa verilecek. Cenaze tarihi ise daha sonra belirlenecek.

  BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

  Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


  Scroll To Top