Şerife Annenin gözyaşları

28 Şubat 2013 | Saat 20:24 | Müge Anlı Programı, Program Konuları | 15.825 okunma

sinemyurdanurannesiserifeyurdanur2
Bugünkü yayınımızda Şerife Annemizin konuşmalarını hepimiz izledik.Bursa’da 3 yıl önce kaybolduktan sonra cesedi bulunan Sinem Yurdanur’un cenazesi dna testi için Adli Tıp Kurumu’na getirildi.
Dna testi için Adli Tıp’a gelen Sinem’in annesi Şerife Yurdanur gözyaşlarına boğuldu.
Şerife Yurdanur: “Benim tattığım acıyı Allah kimseye tattırmasın.” diye ağıtları yüreklerimizi dağladı. Şerife Yurdanur: “Kızımın özgürlüğünü elinden aldılar, canına kıydılar.Kızımın öldüğünü başından beri tahmin ettim ama sustum.” dedi. Bursa’da 3 yıl önce kaybolan ve Emrah K. tarafından öldürüldüğü ortaya çıkan Sinem Yurdanur’un cenazesi Adli Tıp Kurumu’na getirildi. Sinem’in anne ve babası da dna testi için Adli Tıp Kurumu’na geldi. Aile kan ve saç testi için bir süre bekledi. Sinem’in annesi Şerife Yurdanur’u akrabaları, komşuları ve çok sayıda kadın yalnız bırakmadı.
Şerife Yurdanur’un acısını paylaşan kadınlar, kadına yönelik şiddete bir çözüm bulunmasını istedi.
Kızını kaybetmenin acısıyla gözyaşına boğulan anne Şerife Yurdanur, “Allah’ın yarattığı kurtlar, çakallar yememiş, 4 tane İnegöl’ün içindeki itlere mi kızımı yedireceğim? Ben kızımı o itlere yedirir miyim? Gitsin o kendi anasını yesin. Birbirlerini yediler” dedi.
Kızının cenazesine bakmak istediğini belirten Anne Yurdanur, “Ben ona yine bakarım. Benim gözümde okula gönderdiğim gibi” diye konuştu. Emrah K.’nin cezaevinde olan suç ortağına beddua eden Şerife Yurdanur’un ellerine yaktığı kına dikkat çekti.
Yapılacak incelemelerin ardından Sinem Yurdanur’un cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndan alınarak Çatalca’nın Oklalı Köyünde toprağa verilecek. Cenaze tarihi ise daha sonra belirlenecek.

ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Yorumlar

TEKNOLOJI HABERLERI

Facebook’tan kötü haber Facebook’tan kötü haber

Facebook, Android ve iOS uygulamalarındaki mesajlaşma özelliğini kaldıracağını duyurdu. Facebook, mobil uygulamasındaki mesajlaşma özelliğini kaldıracağını ve mobil cihazlarından Facebook arkadaşları ile anlık iletişim kurmak isteyen... 

[Devamini oku...]
Facebook bombayı patlattı Facebook bombayı patlattı

Facebook Messenger’a gelen yeni bir özellik ile Facebook üzerinden artık ücretsiz telefon görüşmesi yapabileceksiniz. Facebook’un bir süredir ABD ve Kanada’da kullanıcılarına sunduğu sesli görüşme servisi nihayet tüm dünya kullanıcılarına... 

[Devamini oku...]
Youtube erişime açıldı Youtube erişime açıldı

Youtube yasağı kaldırıldı. Ankara Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesi Youtube yasağını kaldırdı. Youtube erişime açıldı.  Read More →

[Devamini oku...]
Teknoloji Haberler
Toplam 16 database sorgusu: 0,171 saniyede cozulmustur.