Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> 05 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

05 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

‎5 EYLÜL 2011 TARİHLİ ‘MÜGE ANLI İLE TATLI SERT’ PROGRAM ÖZETİ :

* Bayramın son günü Antalya’da kaybolan ve dün cesedi bulunan 5 yaşındaki Serkan’dan söz edilerek başladı program..Yeni muhabir Ertan’ın,Antalya’da olay yerinden verdiği bilgiye göre,çocuğun düştüğü su kanalı,bir yetişkinin bile kendi çabasıyla çıkamayacağı bir yermiş..

* İstanbul’da akrabasının evinde ölü bulunan Gamze’den söz edildi..Gamze’nin annesi ve ablası programdaydı..En son telefonda eniştesine,evde biri olduğunu,evden çıkmak istediğini söyleyen Gamze,polis eve girdiğinde delici bir aletle öldürülmüş olarak bulunmuş..Evden,elinde ayakkabılarıyla kaçan birini gören görgü tanıkları dışında,konu hakkında bilgisi olan yok..

* Sinem’in babaannesi,Emrah ve Erdal’la ayrı ayrı röportajlar yapılmış,onlar gösterildi..Babaannenin,Sinem’in İnegöl’e gideceği gün Hülya’nın aradığını ,Sinem’le birlikte gitmek istediğini ve Sinem’in bunu reddettiğini söylemesi dikkat çekiciydi..Emrah da,”Bu konuda o kadar canım yandı ki,artık Sinem’in başına ne geldiğini umursamıyorum” dedi..Erdal ise ,Sinem’le hiç karşılaşmadığını ve bir araya gelmediklerini söyledi..

* Çatalca Davası,Bek Murad’ın ifadesi beklendiği için Ekim ayına ertelenmiş..Nihal Hanım ,daha önce konuyla ilgili ifade veren tır şoförünün,Ergül Hanım tarafından tutulduğunun ıspatlandığını ve belgelendiğini,bununla ilgili bir dava açıldığını söyledi..Ergül Hanım da yayına telefonla bağlanıp,”Tır şoförünün beni suçladığı doğru..Ama söyledikleri doğru değil..”dedi..

* Cumali Akpolat’la ilgili bazı gelişmeler olduğu ama vakit yetmediği için yarın konuşulacağı açıklandı..

* Mürüvvet Yaradılmış’ın kızı Esra programdaydı..Durumunun hiç iyi olmadığını ve babasının yeni bir kadınla beraber olduğunu söyledi..

* Bünyamin Koçak konusunda bazı gelişmeler olduğu söylense de,açıklaması yarına kaldı..

* Mevsimlik işçi oldukları için,Muş’ta ailesiyle çadırda yaşayan 1.5 yaşındaki Rojin Bebek,Ağustos ayında kaybolduktan iki gün sonra ölü olarak bulunmuş..Konuyla ilgili yapılan çekimlerin bir kısmı gösterildi..Vakit yetmediği için konunun detayları konuşulamadı..

* Rahmi Özkan,Arif Verimli ve Şevki Sözen programın ilk gününde yine stüdyodaydı..

Özeti hazırlayan üyemiz Lizge YETKİN’e teşekkür ederiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Bir yorum

  1. mrb müge hanım.ben programınızı sürekli izleyen biriyim.ama hala inanmakta zorlanıyorum.dünya nasıl böyle kirlenmiş anlayamıyorum.insanların gözü nasılda dönmüş.muştaki bebeği kimler nasıl kirletip öldürebilir aklım almıyor.o henüz bebekya yaaaa.ya bu sapıkları yakalayıp ne yapmalılar biliyormusunuz insanların gözü önünde asmaları gerekiyorki başkaları böyle birşeyi yapmaya cesaret etmemeliler.2gündür aklıma geldikçe ağlmaktan gözlerim şişiyor.o annenin yerinde olmak bile istemiyorum.lütfen bulun o canileri.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sayfa üretimi: toplam 109 database sorgusu. 0,532 saniyede çözülmüştür. Sitemiz her ölçüde ekrana (pc, tablet, telefon) ve her tarayıcıya uyum sağlar, daha hızlı olması için Google Chrome önerir...

Scroll To Top