Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> 07 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

07 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

7 EYLÜL 2011 TARİHLİ ‘MÜGE ANLI İLE TATLI SERT’ PROGRAM ÖZETİ :

*5 ay önce Ankara’da kaybolan Bünyamin Koçak’ın ağabeyi Rıza ve kuzeni Kemal programdaydı..Bünyamin’in kızkardeşi Seher’le yapılan röportaj gösterildi..Seher,Sultan’ın kendisine konuyla ilgili “Sultan ,eşini Kemal’in öldürdüğünü,Kemal’i elinde kanlı bıçakla gördüğünü ; kendisini ve çocukları da konuşmamaları için tehdit ettiğini anlattı bana..” dedi..
Sultan’ın babası Mevlüt Bey,programa çıktığında kendini ifade edemediği için ,Sultan’ın programa çıkmasına izin vermiyormuş..Mevlüt Bey ayrıca “Damadımın başına her ne geldiyse,Kemal bunu biliyordur..Bundan eminim..” dedi..
Bünyamin’in ve Sultan’ın aileleri birbirlerini suçlamaya devam ettiler..

*GAMZE CİNAYETİ:İstanbul’da,akrabasının evinde öldürülen 15 yaşındaki Gamze’nin annesi,ablası,teyzesi ve yengesi programdaydı..
Görgü tanığı olan komşulardan biri “O gün evde çığlıklar ve tartışma sesleri duydum..7-8 dakika süren tartışmada,daha çok bayan sesi duyuluyordu..Tartışmadan sonra bir kapı çarpması sesi duydum ve binadan elinde ayakkabılarıyla çıkan bir genç gördüm..Sonra da Gamze cama çıktı..” dedi..
Gamze’nin amcasıyla da röportaj yapılmış..Amca Hayrettin Bey,”Özlem’in ayrıldığı eşinin yakınlarından şüpheleniyorum..” demiş..
(Özlem:Gamze’nin kaldığı evin büyük kızı)
Ayrıca ismini vermek istemeyen bir izleyici arayıp,ölümünden iki gün önce Gamze’yi bir gençle gördüğünü söyledi..”Tartışıyorlardı..Genç ,Gamze’ye eve gitmek için ısrar ediyordu..Gamze ise kızıyordu ve ‘Çekil git ,benden uzak dur’ diyordu..” dedi..

Özeti hazırlayan üyemiz Lizge YETKİN’e teşekkür ederiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top