Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> 08 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

08 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

8 EYLÜL 2011 TARİHLİ ‘MÜGE ANLI İLE TATLI SERT’ PROGRAM ÖZETİ:

* Geçen sezon programa katılan 88 yaşındaki Fadime Nine,kimliği olmadığı için ameliyat olamıyor ve kendisine kimlik çıkarılmasını istiyordu..Bugün yine programa katılmıştı..Yaşından dolayı ameliyatı riskli bulunduğu için,farklı bir tedavi görmüş ve artık karnı ağrımıyormuş..Kimliğinin çıkması için gereken evrakı da Müge’den alınca çok sevindi..Program başında evrakıyla stüdyodan ayrılıp,program biterken nüfus cüzdanıyla döndü.

*İstanbul Bağcılar‘da ,kaybolduktan 7 ay sonra cesedi arkadaşının evinin mutfağında, betona gömülü olarak bulunan Erdal Demir’in ailesi programdaydı..Uzun süre ,sevdiği kızla kaçtığını düşünen ailesi,Erdal’ın sevdiği kızın,cesedin bulunduğu evin sahibi olan Kasım’la birlikte olduğunu öğrenmişler..Cesedin bulunmasından bir hafta öncesine kadar görüşebildikleri Kasım Hergül’ün şimdi nerede olduğunu bilen yok..Kasım’ın babası da,oğluna seslenerek ortaya çıkmasını ve suçluysa teslim olmasını istedi..
Program sürerken bir izleyici programı arayıp,bu sabah Kasım’ı gördüğünü ve gördüğü kişinin %95 Kasım olduğunu söyledi..

* GAMZE :Gamze’nin, öldürülmeden tahminen 10 dakika önce mobese kamerasıyla tespit edilen son görüntüleri yayınlandı..
Gamze’nin kaldığı evin büyük kızı Özlem’in ,erkek arkadaşına anahtarı verip “Eve gir ,hırsızlık süsü verelim” dediği yönünde bir dedikodu yayılmış..Cenazede bunun konuşulduğunu duyan bir kadın programı aradı..

* Dün ve bu sabah Müge Anlı‘ya yolladığım mail’de,sayfamızdan bahsedip,bakıp bakmadığını sormuştum..Bugünkü programda sorularımı cevaplaması,hem kişisel olarak hem bu sayfanın bir üyesi olarak çok mutlu etti..Özellikle ,sayfamızı takip ettiğini,yazmasa da yazılanlarını okuduğunu söylediği kısım harikaydı.

Hazırlayan: Lizge YETKİN

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top