Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> 09 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

09 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

9 EYLÜL 2011 TARİHLİ ‘MÜGE ANLI İLE TATLI SERT’ PROGRAM ÖZETİ:

* 7 Haziran’dan beri kayıp olan Adnan Demirışık’ın ailesi programdaydı..

* Pazar gününden beri kayıp olan 14 yaşındaki Tuğçe Vural’ın ailesi de programdaydı..Kızlarının kandırılıp kaçırıldığını düşünen aile,kızlarına dönmesi için çağrıda bulundular..

* GAMZE DİKGÖZ CİNAYETİ : Gamze’nin öldüğü gün kameraya yakalanan görüntülerinin kayıt saatinin 08:20 olması ; ama Özlem’in “Gamze’yi sabah 08:35’te uyandırdım” demesi ve bu iki bilgi arasındaki çelişki üzerine konuşuldu..Bugün yayınlanan görüntüler daha uzundu..Dün Gamze’nin dönüş yolundaki görüntülerini izlemiştik..Bugünkü görüntülerde,aynı yoldan daha erken bir saaatte yanında bir kadınla giderken görünüyordu..
Gamze’nin eniştesi İsmail Bey de yayına telefonla bağlandı ve “Görüntülerde Gamze’nin yanında olan kadını tanımıyorum..Olay benim evimde olduğu için çok üzgün ve macubum.. ” dedi..
Programı arayan biri,bir taksi şoföründen duyduklarını aktardı..Gamze’nin ölümünden bir kaç gün sonra bindiği taksinin şoförü “Ben Gamze’yi daha önce görmüştüm..Bir genç tarafından Yıldıztabya’dan taksiye bindirildi ve ücreti ödendi..Bu olay bir kaç defa oldu..” demiş..
Daha sonra programı arayan bir izleyici “Görüntülerdeki kadını tanıyorum..Yıldıztabya’da çalışıyor..” dedi..

* ERDAL DEMİR CİNAYETİ :Erdal’ın kardeşlerinden Rahmi de programdaydı bugün..Rahmi,Erdal’ın kaybolmasından sonra,Erdal’ın cesedinin saklandığı evde,bu durumdan haberi olmadan üç ay yaşamış..
İki gün önce Kasım’ı gördüğünü iddia eden bir görgü tanığı telefonla bağlandı..”Kasım benden sigara istedi..Yanında biri daha vardı..yanındaki çok panikti ama Kasım gayet rahattı..Hatta sarhoş gibiydi..” dedi..
Dün Kasım’ı Bağcılar’da,oldukça sarhoş bir durumda gördüğünü iddia eden biri daha aradı..

Hazırlayan: Lizge YETKİN

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top