Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> 12 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

12 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

12 EYLÜL 2011 TARİHLİ ‘MÜGE ANLI İLE TATLI SERT’ PROGRAM ÖZETİ :

* Şanlıurfa’da kaybolan 14 yaşındaki Tuğçe Vural bulunmuş..Babasından korktuğu için,bir yakınlarına sığınan Tuğçe’nin ,başına kötü hiçbir şey gelmeden bulunması babasını çok mutlu etti..”Kızımı çok seviyorum..Bunu gösterememiş olabilirim..Onun için gerekirse canımı veririm..” dedi..

* Ankara’da ,19 yaşındayken teyzesinin oğluna kaçan ve iki yıl boyunca kendisinden haber alamayan Hülya Yıldırım’ın ailesi,en son kızlarından gelen ve yardım isteyen bir telefondan sonra,kızlarının öldüğü haberini almışlar..Hülya’nın eşi ve yakınları ,bir bunalım sonucu kendisini onuncu kattan attığını söylemişler..Ancak Hülya’nın annesi ve babası buna inanmadıkları için,programa başvurmuş..
Programı arayan biri,Hülya’nın komşusundan duyduğu bir şeyi anlattı..Duyduğuna göre Hülya yaşadığı evde eziyet
görüyormuş..Ayağından zincirlenip dövüldüğünü,hatta ölürken zincirlerin ayağında olduğu,eşi tarafından hemen çıkarıldığını iddia etti..Buna şahit olan komşular ,eşi ve ailesinden korktukları için konuşamıyorlarmış..
Hülya’nın teyzesi ve aynı zamanda kayınvalidesi olan Döne Hanım telefonla yayına bağlandı..”Evimizde hiçbir zaman şiddet olayı olmadı..Hülya odasını temizlerken camdan düştü..” dedi..

* ERDAL DEMİR CİNAYETİ :Erdal’ın cesedinin bulunduğu evin sahibi olan ve hala kayıp olan Kasım’ın,birlikte kaçtığı iddia edilen kızın babası Şemsettin Bey yayına telefonla bağlandı ve Erdal’ın ölümüyle bir ilgisinin olmadığını ,kızının da hala kayıp olduğunu söyledi..Erdal’ın ağabeyi de,Kasım’ın durup dururken öldüreceğine inanmadığını,Şemsettin Bey’in kızı Zeynep’in bu olayda büyük rolü olduğunu iddia etti..

* GAMZE DİKGÖZ CİNAYETİ :Gamze’nin öldürüldüğü evin büyük kızı Özlem’le röportaj yapılmıştı..”Gamze bana okulundan bir çocuktan hoşlandığını ama çekindiği için yakınlaşamadığını söylemişti..Bunun dışında bir erkek arkadaşı ya da görüştüğü biri yoktu..Bildiğim kadarıyla onu rahatsız eden biri de yoktu..Olay günü bana üst kat komşumuz aradı ‘Gamze’nin çığlıklarını duyuyoruz evden..Bana tecavüz edecekler,,yardım edin diyor’ dediler..Ben de evin kapısını çalmalarını istedim..Kapıyı çaldıklarını ama açılmadığını söylediler..” dedi..
Üst kattaki komşu yayına telefonla bağlanıp “Ben bağırış ya da çığlık duymadım..Eşim bakkaldan gelirken çığlığı duymuş ve kaçan kişiyi arkadan görmüş..Sonra da Gamze’nin telefonda konuştuğunu,konuşurken tecavüz kelimesini kullandığını duymuş..Ben Özlem’i aradıktan sonra,155’i aradım..Polisler gelince kapıyı açtıklarında cesetle karşılaştık..” dedi..

* Emekli polis memuru İbrahim Kendirli de bugün programa katılmıştı..Fikirleriyle ve bilgileriyle programa katkıda bulundu..

Hazırlayan: Lizge YETKİN

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Bir yorum

  1. müge hanımm cemile hanımdam haber varmııı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sayfa üretimi: toplam 99 database sorgusu. 0,158 saniyede çözülmüştür. Sitemiz her ölçüde ekrana (pc, tablet, telefon) ve her tarayıcıya uyum sağlar, daha hızlı olması için Google Chrome önerir...

Scroll To Top