Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> 13 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

13 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

13 EYLÜL 2011 TARİHLİ ‘MÜGE ANLI İLE TATLI SERT’ PROGRAM ÖZETİ :

* HÜLYA YILDIRIM’IN ÖLÜMÜ : Ankara’da onuncu kattaki evinin penceresinden düşerek öldüğü söylenen Hülya’nın ailesi yine programdaydı..Hülya’nın komşuları, yapılan röportajlarda,Hülya’nın şiddet gördüğüne dair tanıklıklarını anlatmışlar..
Hülya’nın yaşadığı evdeki diğer gelin Aysel’in kızkardeşi yayına telefonla bağlandı ve “Benim ablama da aynı işkenceler yapılıyor..Ablamla görüştürmüyorlar..Demirle,sopayla dövüyorlar..Hülya’nın başına gelen ablamın da başına gelecek bir gün..” dedi..Aysel’in annesi de arayıp,aynı iddialar da bulundu..
Aysel’in eşi olan Mehmet Bey de (Hülya’nın kayınbiraderi), programı arayıp “Bizim evimizde asla şiddet yoktur..Kimseyi zorla tutmuyoruz evimizde..Eşim ailesiyle kendisi görüşmek istemiyor,ben engel olmuyorum..Hülya son günlerde düşünceli görünüyordu..Ben O’nun intihar ettiğini düşünüyorum..Hülya’yı hastaneye ben götürdüm..” dedi..
Hülya,daha önce şiddet gördüğü için kaçıp karakola sığındığında,annesi ve babasını karakola götüren yakınları Özgür Bey de yayına bağlandı..”Hülya’yı o gün karakolda gördüğümde,eli yüzü morluklar içindeydi..Ailesinin evine götürmeyi önerdiğimde,gelemeyeceğini,korktuğunu söyledi..” dedi..

* GAMZE DİKGÖZ CİNAYETİ :Özlem’le yapılan röportajın bir kısmı dün gösterilmişti..Bugün devamını da izledik..”Gamze bana annesinin sürekli internette olduğunu,hatta ödev yapmak istediğinde bile bilgisayarı annesinden alamadığını söylemişti..” demiş..
Annesine soruldu,”Hayır,bilgisayarda o kadar çok vakit geçirmiyorum..Bazı akşamlar,kafa dağıtmak için facebook’ta vakit geçiriyorum sadece..Facebook’ta sayfa açmayı bilmiyorum,profilimi bana Özlem açmıştı..” dedi..Özlem telefonla yayına bağlanıp,
“Sayfayı ben açmadım..”dedi..
Gamze’nin öldürüldüğü evin sokağındaki bakkal da gördüklerini anlatmış..”Katil zanlısını gördüm..Elinde bir çift bez spor ayakkabısıyla koşuyordu ama ayağında siyah bir ayakkabı vardı..” dedi..
Katil zanlısını kaçarken gören bir görgü tanığı daha aradı..”Evimin tam önünden geçti..Çok iyi gördüm..Ayağında ayakkabısı yoktu..Siyah bir çorap vardı..” diyerek detaylı bir tarif yaptı..
Gamze’yi Yıldıztabya’da gören taksi şoförüyle konuşan tanıkla yapılan röportajda,”Şoför bana bahçeli bir evden de bahsetmişti..Net hatırlamıyorum ama , ya bahçeli bir evden aldığını ya da bıraktığını söyledi..” dedi..

* Adli Tıp Uzmanı Prof.Dr.Şevki Sözen de bugünkü programa katılmıştı..Görüşleriyle programa katkıda bulundu..

Hazırlayan: Lizge YETKİN

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Bir yorum

  1. Muge xanim merhaba .sizin programinizi izliyorum ben azerbaycandan yaziyorum .sizi cok seviyorum ba6arilar diliyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sayfa üretimi: toplam 92 database sorgusu. 0,151 saniyede çözülmüştür. Sitemiz her ölçüde ekrana (pc, tablet, telefon) ve her tarayıcıya uyum sağlar, daha hızlı olması için Google Chrome önerir...

Scroll To Top