Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> 15 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

15 Eylül 2011 Tarihli Program Özeti

15 EYLÜL 2011 TARİHLİ ‘MÜGE ANLI İLE TATLI SERT’ PROGRAM ÖZETİ :

*Meral Tekke,annesi Ayşe Köçeber’i arıyordu..24 Temmuz sabahı evden telefon hattı almak için ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Ayşe Hanım,35 yaşında ve İzmir’de yaşıyormuş..
Programı arayan bir izleyici,kaybolduğu gün Ayşe Hanım’ı gördüğünü,uzun boylu esmer biri kolundan çekiştirdiği için bağırdığını,çevredeki esnafın toplanması üzerine adamın kaçtığını anlattı..Olaydan sonra Ayşe Hanım,telefon hattı satan dükkana girmiş..

*Gebze’de yaşayan Tahsin İlhan ,Haziran ayından beri kayıp olan karısı ve kızını aramak için programa katılmıştı..Karısıyla aynı gün ortadan kaybolan komşularının ailece İstanbul’da olduklarını ve eşiyle çocuğunu dilendirdiklerini iddia etti..
Tahsin Bey’in eşi Cemile Hanım,program sürerken telefonla yayına bağlandı..”Kaçırılmadım,kendim gittim..Kızım da yanımda,iyiyiz..Dönmek istemiyorum..” dedi..

*Bir aylık evli olduğu eşini babasının evine bıraktıktan sonra arabasında ölü bulunan Haydar Bal’ın yakınları yine programdaydı..
Bugün programa,Haydar Bey’in eşi de katılmıştı..Ölümünün sebebini ve kimin öldürmüş olabileceğini bilmediğini söyledi..Kocasının öldürülmesinden bir kaç gün önce,evin önünde şüpheli birilerini gördüğünü,eşinin kamyonetini satın almak için geldiklerini ,oysa eşinin kamyoneti yeni aldığını ve satmayı düşünmediğini anlattı..Bunu eşine anlattığında,”Kimseye kapıyı açma..Dostum var,düşmanım var..” demiş..

* GAMZE DİKGÖZ CİNAYETİ :Gamze’yi öldükten sonra ilk görenlerden olan ambulans şoförüyle röportaj yapılmıştı..Eve girdiklerinde neler gördüğünü anlattı..”Gamze yerde yüzükoyun yatıyordu..Yarasında ve etrafta fazla kan yoktu..Zanlının eve girerken zorlanmadığı belliydi.. Evde bir boğuşma olmuş gibiydi..Yarası küçüktü,bıçak yarasına benzemiyordu..Ve odada sperm izleri olduğunu düşündüğümüz izler gördük..” dedi..
Gamze,ölümünden kısa bir süre önce,yakını olan bir bayanı yine yakını olan bir erkekle birlikte,uygunsuz vaziyette görmüş..Bahsedilen bayan evliymiş ve yasak ilişki yaşadığı adam,Gamze’nin facebook profilinde arkadaş listesinde yer alıyormuş..Müge Hanım’ın konu üzerine konuşulurken,isim kullanılmaması yönünde sürekli uyarılarına rağmen,Zeliha Hanım bu kişinin adının Fatih olduğunu ağzından kaçırdı..
Gamze’yi öldürülmeden iki gün önce,bir duvarın önünde bir gençle eve gitme konusunda tartışırken gören görgü tanığı,program ekibinin kendisine gösterdiği bir fotoğraftaki kişinin,gördüğü gence benzediğini söyledi..(Kimin fotoğrafının gösterildiğini bilmiyoruz..)

*Adli tıp uzmanı Prof.Dr.Şevki Sözen de bugünkü programa katılmıştı..

Hazırlayan: Lizge YETKİN

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top