Anasayfa >> Gündem >> 1,5 yaşındaki Merve 5 gün dayanabildi

1,5 yaşındaki Merve 5 gün dayanabildi

1182

Bursa’da Ufuk- Özge Haksever çiftinin 1.5 yaşındaki kızı Zeynep Merve, ikinci kattaki evlerinin penceresinden beton zemine düşerek ağır yaralandı. Zeynep Merve Haksever, 5 gün tedavi gördüğü hastanede kurtarılamadı.

Olay, 3 Ağustos’ta merkez Osmangazi ilçesi Çirişhane Mahallesi Orhan Sokak’ta meydana geldi. 3 katlı binanın 2’nci katında oturan Ufuk ve Özge Haksever çiftinin ilk çocukları olan 1.5 yaşındaki Zeynep Merve, annesinin kendisine mutfağa süt ısıtmaya gitmesi üzerine dışarıyı izlediği pencereden beton zemine düştü. Yakınları tarafından ağır yaralı olarak Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Zeynep Merve, 5 günden bu yana tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde öldü.

Evlendikten sonra 7 yıl sonra çocuk sahibi olan Ufuk ve Özge Haksever çifti yakınları tarafından teselli edilmeye çalışılırken ikinci çocuğuna 5 aylık hamile olan Özge Haksever’in çocuklarını daha iyi yetiştirmek amacıyla öğretmenliği bıraktığı ifade edildi. Çiftehavuzlar Camii’nde kılınan öğle namazının ardından küçük Zeynep Merve Hamitler Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Kaynak:CUMHURİYET

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top