Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> 40 1000 Kere Maşallah

40 1000 Kere Maşallah

40

40 1000 Kere Maşallah

Ekranların en sevilen programı, alanında rekor üstüne rekorlar kıran Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın sunduğu “Müge Anlı ile Tatlı Sert” 1000. programını Cuma günü yapacak.

Ekranlara gelmeye başladıktan sonra taraflı tarafsız herkesin takdirine mazhar olan programda 34 cinayet aydınlatıldı, Kayıplarını arayan 451 aileye umut ışığı oldu, Engelli vatandaşlara izleyicilerinde desteği ile 279 adet tekerlekli sandalye, 12 adet akülü tekerlekli sandalye ulaştırdı, 81 ilimizdeki okullara eğitim yardımları yapıldı, Çeşitli zamanlarda yine 81 ilimize gıda, elbise v.b eşya yardımlarında bulunuldu. Bunlar sadece bir kaç örnektir. Daha saymaya sayfamızın yetmeyeceği sayısız hayırlardı bulunuldu.

Türkiye’de ve Dünya’da herkesin izlediği bu kadar özel bir programın fan sayfası olarak hizmet vermekten bizlerde çok gururluyuz.

Başta Sayın Müge Anlı ve Ekibi olmak üzere, Arif Hocamız, Rahmi Hocamıza bizlere yaşattırdıkları gurur dolu anlar için teşekkürü borç biliyoruz. Sosyal Medyada Müge Hanımı temsil etmekten gurur duyuyoruz.

Ve Bugünün bizim için Sloganı ’40 Bin Kere MAŞALLAH’ Allah Müge Anlı ve Ekibini nazarlardan saklasın.

1

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top