Anasayfa >> Magazin >> Bizimkiler’in Cemil’inden kötü haber

Bizimkiler’in Cemil’inden kötü haber

cemil

Bizimkiler dizisinde canlandırdığı ‘Cemil’ karakteriyle 90’lı yıllara damgasını vuran 71 yaşındaki oyuncu Uğurtan Sayıner, alkol tedavisi görüyor

 
Bizimkiler dizisinin alkolik bağımlısı Uğurtan Sayıner yoğun bakımda. Uğurtan Sayıner 12 kasımda yattığı hastanede yoğun bakıma alındı.Fenomen dizi Bizimkiler ’de canlandırdığı ‘Cemil’ karakteriyle 90’lı yıllara damga vuran ancak son yıllarda kabuğuna çekilen oyuncu Uğurtan Sayıner, önceki aylarda Levent’teydi. Yaklaşık 6 yıldır İzmir’de yaşadığını belirten sanatçı, tiyatroya devam ettiğini söylemişti.

Türkiye’de bir döneme damgasını vuran ‘Bizimkiler’ dizisinde ‘Cemil’ karakterini canlandıran ve pencereden ‘Sevim koşşş’ repliğiyle şöhreti hala devam eden Uğurtan Sayıner Alkol bağımlılığından kurtulmak için İzmir’de tedavi altına alındı.Atatürk eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki AMATEM’de tedavi gören usta oyuncunun 12 Kasım’da hastaneye yattığı ve yoğun bakımdaki tedavisinin sürdüğü öğrenildi.Sevilen oyuncunun zihinsel yönden bazı sıkıntılarının olduğu ve bazı organlarının da zarar gördüğü belirtilirken, kimseyle görüştürmediği ifade edildi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top