Anasayfa >> Televizyon >> Büyük Şok! Final Kararı çok üzecek

Büyük Şok! Final Kararı çok üzecek

El değiştiren FOX TV’den art arda final haberleri gelmeye devam ediyor. Kalbimdeki Deniz’in ardından kanalın iddialı bir dizisi daha final kararı alırken, izleyiciler sosyal medyada isyan etti.

FOX TV izleyicileri hafta başında Kalbimdeki Deniz’den gelen final haberiyle sarsılmıştı. Disney grubuna satılan FOX TV’den bir final haberi daha geldi. Yaz sezonunda ekranda olmaya başlayan ve ilgiyle izlenen Şevkat Yerimdar dizisinin final yapacağı iddia ediliyor. Peki, yayına başladığı ilk günlerde büyük reyting alarak zirveye oturan Şevkat Yerimdar neden bitiyor? Peki, Şevkat Yerimdar finali ne zaman?

Şevkat Yerimdar geçtiğimiz yaz sezonunda yayına başlamış ve ekranların en kısır döneminde haftalarca zirveyi kimseye kaptırmamıştı. Sinema filmi ile hayatımıza giren Şevkat Yerimdar karakteri ve mahallesindeki maceraların konu edindiği dizi reytinglerde önemli başarılara imza atmıştı. Ancak Fox TV yapımlarının üzerinde gezen kara bulutların Şevkat Yerimdar’ı da etkisi altına aldığı söyleniyor. Peki, Şevkat Yerimdar neden bitiyor? Senaryosunda bir kısırlaşmanın yaşandığı söylenen Şevkat Yerimdar ne zaman final yapacak? İşte, Şevkat Yerimdar finaline dair merak edilen tüm detaylar…

ŞEVKAT YERİMDAR FİNAL Mİ YAPIYOR?
Disney grubuna satışı gerçekleşen Fox kanalında yayınlanan bir çok program ve diziye yeni sezon için final yolu gözüküyor. Bu satış 20th Century Fox film stüdyosu ve İngiltere, Avrupa, Asya’daki Sky ve Star uydu yayınlarını da kapsıyor. FX ve National Geographic kablo kanalları, ABD’deki 22 bölgesel spor kanalı ve Fox grubunun dijital yayın platformu Hulu hisselerinin de satışının yapıldığı ve kısa sürede Disney’e geçeceği söylentiler arasında. Hal böyle iken Fox kanalının yapısında da büyük ölçüde revizyona gidileceği konuşuluyor. Fox Türkiye’nin de etkileneceği söylenen bu satış sonucunda ilk günlerdeki başarısını artık gösteremeyen Şevkat Yerimdar’ın hem bu revizyon hem de senaryo kısırlaşması sonucunda çıkmaza girmesi nedenleriyle yeni sezonda yer almayacağı iddia ediliyor.

ŞEVKAT YERİMDAR NE ZAMAN FİNAL YAPIYOR?
Yeni sezon dev yapımların ekrandaki yerini alması ile reyting kaybı yaşayan Şevkat Yerimdar’ın 2018-2019 sezonunda yayında olmayacağı konuşuluyor. Cuma günleri yayınlanan ve bu hafta 40.bölümü ile seyirci karşısına çıkacak olan Şevkat Yerimdar’ın ne zaman final yapacağına dair kanaldan ve yapım şirketinden herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak bu konunun önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top