Anasayfa >> Magazin >> Demet Akalın’ın kızına acil şifalar diliyoruz

Demet Akalın’ın kızına acil şifalar diliyoruz

demet-akalin-bebek12ÖNCELİKLE MÜGE ANLI FAN SAYFASI TAKİPÇİLERİ OLARAK SAYIN DEMET AKALIN KURT VE AİLESİNE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİR, MİNİK PRENSESİMİZ HİRA’YA RABBİMİZDEN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUZ…

Ünlü şarkıcı, 1 yaşına basan kızı Hira’nın fotoğraflarını vücudunda çıkan iyi huylu tümör nedeniyle paylaşmadığını açıkladı.

Demet Akalın’ın geçen çarşamba 1. yaşını renkli bir partiyle kutladığı kızı Hira’nın sadece kolunun göründüğü fotoğrafı paylaşması dikkat çekmişti.

TAKİPÇİSİNE AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

Şarkıcı, gizem yaratmak için bunu yaptığını söyleyen takipçiye açtı ağzını yumdu gözünü. Bunu yaparken de uzun zamandır kızında çıkan tümör nedeniyle zor günler geçirdiğini açıkladı. Akalın konuyla ilgili şunları yazdı, “Hiç bu kadar magazinin içindeyken gizem yaratacak bir hailm yok. İlk birkaç ay paylaştık ve kızımda iyi huylu tümör çıktı. Bunu nazara bağladık ve hala tedavisi sürüyor. Neler çektiğimi bir ben bilirim. “Allah aşkına o pis ağzınızı benim melek yavrumdan çekin. Çok bildiğin dünyan sana kalsın, tamam mı? Bir b… bilmeden de insanların hele bir bebeğin hayatına sakın karışma adını da anma…”

fft16_mf5276659
HABERİN KAYNAĞI:MİLLİYET

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top