Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Kayıplarımız >> Dört Dörtlük Müge Anlı

Dört Dörtlük Müge Anlı

müge anlı

MÜGE ANLI 4 KAYBI BULARAK YİNE REKOR KIRDI
1-Zeytinburnu’nda yaşayan 85 yaşındaki İsmail Akyol geçtiğimiz pazartesi günü kayboldu. Alzheimer hastası yaşlı adamdan ailesi hiçbir haber alamadı. Müge Anlı’ya çıkan kızı Gülten Yumat babasını görenlerin haber vermesini istedi. Gülten Hanım’ın çağrısı yanıt buldu. İsmail Akyol Çorlu’da bulundu.

2-Gebze’de yaşayan 14 yaşındaki Burak Cingöz 16 gün önce kayboldu. Ailesi çocuklarına ulaşamayınca Müge Anlı’ya başvurdu. Küçük çocuğun trafik kazası geçirdiği ve Gebze Devlet Hastanesi’nin yoğun bakım servisinden yattığı ortaya çıktı.

3-Yunus Coşar 15 gün önce kayboldu. Beykoz’dan kaybola 53 yaşındaki adamın üzerinde 10 bin lira vardı. Ailesi her nerede aradıysa bulamadı. Yılmaz Coşar kardeşini bulmak için son çare Müge Anlı’ya geldi. Yılmaz Bey kardeşinin hayatından endişe ettiğini, başına kötü bir şey gelmiş olabileceğinden korktuğunu söyledi. 15 gün sonra Yunus Coşar sağ salim bulundu. Memlekete tatil için gittiğini söyledi.

4-İstanbul’da yaşayan Hatice Bolat daha bebekken babasıyla ayrı düştü. Üzerinden yıllar geçti. Hatice’nin baba özlemi hiç bitmedi. Müge Anlı’ya sığınmıştı. Dünkü yayına çıkan genç kız “babama en azından bir sarılmak istiyorum” demişti. Hatice dakikalar sonra gelen bir telefonla sevinç gözyaşların boğuldu. Baba Mehmet Bey hattın diğer ucundaydı.

Müge Anlı bugünkü yayında da baba-kızı buluşturdu. Hatice öldü dedikleri babasına ilk kez sarıldı. Yaşanan kavuşma tüm izleyenlerin yüreğini dağladı.

Müge Anlı bi hasreti daha sonlandırdı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top