Anasayfa >> Magazin >> Ece Erken’in Partisine Alişan’ın Sözleri Damga Vurdu

Ece Erken’in Partisine Alişan’ın Sözleri Damga Vurdu

alisan-EC

Alişan’dan Ece Erken’in Baby Shower’ına Şok Açıklamalar!Ünlü Türkücü Alişan geçtiğimiz günlerde Ece Erken’in verdiği Baby Shower’ı için öyle açıklamalarda bulundu ki!Ece Erken’in yakın dostu Alişan partiye, çifte söz atarak giriş yaptı. “Yine bir Ece Erken Serkan Uçar organizasyonundayız. Bunlar senede 12 defa parti yapıyor. Bebek doğmadı Allah’tan daha, sünnet falan ooo… Dükkan açıyorlar kutluyorlar, gebe kalıyor kutluyorlar, tanışıyorlar kutluyorlar.” diyerek yakın dostlarıyla uğraştı.Ayrıntıları haberimizden okuyabilirsiniz.

Etiler’de gerçekleşen ‘Baby Shower’da, Ece Erken’in yakın dostu Alişan’ın sözleri herkesi gülmekten kırdı geçirdi.

“BUNLAR YILDA 12 KERE PARTİ YAPIYOR”

Ece Erken’in yakın dostu Alişan partiye, çifte söz atarak giriş yaptı. “Yine bir Ece Erken Serkan Uçar organizasyonundayız. Bunlar senede 12 defa parti yapıyor. Bebek doğmadı Allah’tan daha, sünnet falan ooo… Dükkan açıyorlar kutluyorlar, gebe kalıyor kutluyorlar, tanışıyorlar kutluyorlar.” diyerek yakın dostlarıyla uğraştı.

“BU KIZ ÇOK PARAGÖZ!”

Neşeli gününde olan Alişan’ın esprileri durmak bilmedi, sözlerine devam etti. “Baby Shower normalde kadın işi. Bunlar kadınlı erkekli yapmış. Sırf daha fazla armağan gelsin diye. Bu kız çok paragöz!”

“ECE’Yİ NARKOZLA DEĞİL DOLARLA UYUTACAKLAR”

Yakın arkadaşının doğum için normal doğum taraftarı olduğunu duyan Alişan, fırsat bulmuşken çifte bir söz daha soktu. Geçtiğimiz doğum gününde Erken’e taktığı beşi bir yerdeyi hatırlatan sanatçı, “Ece normal doğuma girsin. Serkan’a bir beşi bir yerde taktığımızda sakinleşir. Ece’yi zaten narkozla değil, dolarla uyutacaklar.” sözleriyle kahkaha atarak parti alanına geçti.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top