Anasayfa >> Televizyon >> Emanet dizisinden büyük final!

Emanet dizisinden büyük final!

EMANETFOX TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir beğeniyle izlenen Emanet dizisinde büyük final. 13. Bölüm ile final yapacak olan Emanet’te yer yerinden oynayacak.

Simge,Fırat’ı takıntı haline getirmiştir. Simge, Zelalin gerçekleri bilmediğinin farkındadır.Halit’in katilinin Fırat olduğunu Zelal’e söylemek ister. Fırat, Zelal’i kaybetmek istemez Simge’nin tehditlerine sessiz kalır.

Meryem Sermanlı, torunu Aslan ile evlenecek olan Simge ye evlilik sözleşmesi imzalatır. Aslan, Simge’nin sürekli yalan söylediğine şahit olur ve Simgenin Fırat’a olan takıntısının geçmediğini öğrenir.Simge’den ayrılan Aslan artık tüm gerçekleri öğrenir.Simge’nin kaybedecek bişeyi yoktur artık.

Zelal hamile olduğunu öğrenir.Bu mutlu haberi herkese aynı anda vermek ister.Bu özel haber gece için bütün hazırlıkları Zelal kendi elleriyle hazırlar. Fırat ,Zelal’in hamile olduğunu öğrenir ve artık bu yuvanın artık kimsenin yıkamayacağını düşünür.

Simge bütün öfkesini Zelal’den çıkarmak ister. Simge gerçekleri Zelal’e anlatmadan önce de Ekrem’le iş birliği yapar. Ekrem’in artık kaybedeceği bir şey yoktur. Ekrem Fırat’ı ortadan kaldırmak ister.

Kaynak:MİLLİYET

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top