Anasayfa >> Magazin >> Emre Altuğ: Acı çekerek boşanıyoruz

Emre Altuğ: Acı çekerek boşanıyoruz

çağla

Emre Altuğ, Çağla Şıkel’le boşanma kararı aldıklarını doğruladı: Bunu, çocuklarımızın psikolojisi için acı çekerek yapıyoruz

Emre Altuğ-Çağla Şıkel’in 7 yıllık evliliği bitti. ‘Söylemezsem Olmaz’ programında; çiftin boşanma kararı aldığı, evden ayrılan Emre Altuğ’un kendisine yeni bir hayat kurmaya hazırlandığı iddia edildi. Dedikodular üzerine GÜNAYDIN’ın ulaştığı Emre Altuğ, olayı doğruladı. Ünlü şarkıcı, boşanmanın iç yüzünü şöyle anlattı:

‘İKİMİZ İÇİN DE ZORDU’
“Boşanma olayını son ana kadar kimseye duyurmak istemedik. Ama bugün (dün) davayı açtık. Bu karar, ikimiz için de çok zordu. Ancak çocuklarımızın geleceği ve psikolojisi için bunu yapmak zorunda kaldık. Acı çekerek bu boşanma kararını aldık.”
2008 yılında evlenen Çağla Şıkel- Emre Altuğ çifti, 7 yıl boyunca örnek bir aile toblosu çizdi. Çiftin evliliklerinden Uzay ve Kuzey adında iki oğulları var.

Kaynak:GÜNAYDIN

BOŞANMA DEDİKODULARI İÇİN YAYIN YASAĞI
Avukatları Esennur Ezgi tarafından, çocuklarının zarar görmemesi için davayla ilgili yayın yasağı alındığını da açıklamalarında bildiren Şikel ve Altuğ, “Basın açıklamamız dışında mesnetsiz ve çirkin iddiaların ortaya atılması halinde, buna ilişkin yasal haklarımızı kullanacağımızı belirtmek isteriz. Konuyla alakalı yaptığımız açıklamaların yeterli olduğunu düşünüyor, yanıltıcı bilgilere itibar etmemenizi rica ediyoruz. Her ikimiz ve çocuklarımız için hassas olan bu süreçte, siz değerli basın mensuplarının göstereceği duyarlılığa şimdiden teşekkür ederiz” dedi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top