Anasayfa >> Gündem >> Fulya’nın sırrı günlüğünde!

Fulya’nın sırrı günlüğünde!

İsviçre’de yaşarken huzurlu bir hayat hayaliyle yerleştiği Kaş’ta sır dolu bir cinayete kurban giden Fulya’nın babası anlattı: “Kayıp olduğu dönemde günlüğünü buldum. 8 Ekim’de ‘Önder, Atilla ve patronla hesaplaşılacak’ yazmışfu

Antalya’nın Kaş İlçesi’nde cezaevi firarisi Atilla Matka’nın (32) vahşice öldürüp cesedini kayalık alana bıraktığı 29 yaşındaki Fulya Özdemir’in cenazesi, Ankara Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze törenine genç kadının acılı ailesi, yakınları ve arkadaşları katıldı. Defin işleminin ardından Habertürk’e konuşan gözü yaşlı baba Eyvaz Özdemir, kızının ‘organize bir çete’ cinayetine kurban gittiğini öne sürdü.

Fulya’yı öldüren Atilla Matka’nın cinayeti tek başına üstlenmeye çalıştığını savunan Özdemir şüphelerini şöyle anlattı: “Kayıp olduğu dönemde kızımın evinde günlüğünü buldum. 8 Ekim’de ‘Önder, Atilla ve patronla hesaplaşılacak’ yazmış. Atilla cinayeti işleyen kişi, Önder onunla aynı lojmanda kalıyormuş. Patronun ise kim olduğunu bilmiyorum ama bir otel sahibi olduğunu düşünüyorum.”

BASİT BİR CİNAYET DEĞİL
Kızının dişli, sağlam bir kişiliğe sahip olduğunu belirten Eyvaz Özdemir şu iddialarda bulundu: “Büyük ihtimalle onların çevirdiği yasadışı bir işe tanık oldu. Uyuşturucu ticareti ya da başka bir iş. Kızım kurallara bağlı dürüst bir insandı.”

“Tanık olduğu olay yüzünden öldürülmüş olduğunu düşünüyorum. Bu basit bir cinayet değil. Önder ve patronu tanımıyorum. Bu cinayetin aydınlatılabilmesi için onların da bulunması gerekiyor.”

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 6 kişinin notuyla, Toplam: 2,83 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top