Anasayfa >> Televizyon >> Hayranları şokta! Ekranlara veda ediyor

Hayranları şokta! Ekranlara veda ediyor

Hayat Sırları sürpriz bir şekilde final kararı aldı. Geçtiğimiz hafta Hayat Sırları 7.bölümü ile izleyicisini ekran başına topladı. Star TV’de Çarşamba günleri yayınlanan Hayat Sırlarının izleyicisi şaşkın. Hayat Sırları dizisi final yapıyor. Peki Hayat Sırları neden final yapıyor?
Her Çarşamba izleyicisi ile buluşan Hayat Sırları dizisi izleyicilerini şaşırttı. İddialı dizi 8.yeni bölümüyle ekranlara veda ediyor. Başrollerinde başarılı isimlerin yer aldığı Ahmet Mümtaz Taylan, Hazar Ergüçlü ve Ekin Koç’tan oluşan güçlü kadrosu ile Hayat Sırları dizisi final yapıyor. Peki Hayat Sırları neden final yapıyor?

HAYAT SIRLARI NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Hayat Sırları’nın neden final yaptığına dair henüz bir açıklama gelmedi.

HAYAT SIRLARI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hakan’ın gelişi Kuzgun ailesinin evine bomba gibi düşüyor. Mustafa ya gerçeği itiraf edecek ya da Hakan’ı oğlu olarak bağrına basacak. Seher, Kemal ve Şirin babalarının annelerine ihanet ettiğini düşünerek büyük bir öfkeyle evi terk edecek. Burak kaçakları misafir edecek. Bu olay, Seher ve Burak’ı birbirine yaklaştırıyor. Tekgöz’ün rahat durmaya niyeti yok, aileden para kopartmak için yeni bir planı var. Yaşanan büyük bir gelişmeyle Seher kayıp çocuğuna bir adım daha yaklaşıyor!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 kişinin notuyla, Toplam: 1,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top