Anasayfa >> Magazin >> Hülya Koçyiğit’den sevenlerine son durumuyla ilgili mesaj

Hülya Koçyiğit’den sevenlerine son durumuyla ilgili mesaj

Akciğer kanseri olan ve ABD’nin New York kentinde ameliyat masasına yatan Hülya Koçyiğit, eşi Selim Soydan’la Central Park’ta yürüyüşe çıktı. Yeşilçam’ın efsane ismi son durumuyla ilgili de bilgi verdi.

Geçtiğimiz ay New York-Presbyterian Hastanesi’nde ameliyat olan Koçyiğit, istirahat dönemini de New York’ta geçiriyor. Eşi Selim Soydan’la birlikte Central Park’ta yürüyüşe çıkan Koçyiğit, son durumuyla ilgili konuştu. “Allah izin verirse bir hafta sonra inşallah uçak yolculuk yapabileceğim. Bu nekahet dönemini parkta yürüyerek geçiriyorum. Çünkü doktor sık sık yürümemi tavsiye etti” diyen Koçyiğit, “Beni en duygulandıran, beni var eden, yıllarca gönlünde bana yer açan bütün seyircilerime yürekten teşekkür ediyorum. İyilik dilekleri, şifa dilekleri dualarıyla öylesine bir güç verdiler ki bana, kendime olan güvenimi o kadar artırdılar ki, belki de bu kadar çabuk iyileşmem bu dualar sayesinde. Onun için minnettarım. Şükrediyorum ve ‘iyi ki böyle bir milletin evladıyım’ diyorum. Bu kadar vefalı, bu kadar içten, candan sevgisini gösteren bir milletin. Çok çok mutluyum” dedi.

BİR BUÇUK AYDIR ABD’DE
Kızına konulan kanser teşhisi sonrasında kontrole girdiğini ve çekilen tomografi sonucunda küçük bir nodüle rastlandığını anlatan Koçyiğit, şöyle konuştu: “Doktor bunun takip edilmesi gerekir, ilerde daha farklı bir görüntüye dönebilir’ dedi ve her 6 ayda bir beni buraya davet etti. İki senedir 6 ayda bir geldim. Fakat bu seferki tomografide, ne yazık ki beklenmeyen bir neticeyle karşılaştık. Kanser teşhisi konuldu. Doktor ‘hemen ameliyat edersem, iyi olur çünkü baştan yakaladık’ dedi. Dolayısıyla mecburen burada kaldık. Neredeyse bir buçuk aya yakın buradayız.”

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 2 kişinin notuyla, Toplam: 5,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top