Anasayfa >> Magazin >> İbrahim Erkal hayatını kaybetti iddiası

İbrahim Erkal hayatını kaybetti iddiası

12 Nisan’da beyin kanaması geçiren ve o günden bu yana yoğun bakımda tutulan şarkıcı İbraim Erkal’ın hayatını kaybettiği onaylı Facebook hesabından duyurulmuştu. Ancak İbrahim Erkal’ın doktoru Doç. Dr. Necdet Sağlam, Erkal’ın beyin ölümünün gerçekleştiğini ancak biyolojik olarak ölümün gerçekleşmediğini kaydetti

İbrahim Erkal’ın hayatını kaybettiği haberini ünlü sanatçının sosyal medya hesaplarını yöneten ailesi duyurmuş, açıklamada “Değerli sanatçımız İbrahim Erkal tüm çabalara rağmen hakkın rahmetine kavuşmuştur” denilmişti.

DOKTORLARI AÇIKLAMA YAPTI:
Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Yöneticisi Doç. Dr. Necdet Sağlam, İbrahim Erkal’ın, bugün yapılan tetkikler sonucunda beyin ölümünün gerçekleştiğinin tespit edildiğini, yaşam destek ünitesine bağlı olarak şarkıcının kalp ve diğer organlarının hayati fonksiyonlarının devam ettiğini söyledi.

İşte İbrahim Erkal’ın ailesinin resmi hesaptan yaptığı o paylaşım:
DEĞERLİ SANATÇIMIZ İBRAHİM ERKAL TÜM ÇABALARINA RAĞMEN HAKKA RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR. DUALARIMIZ BİRLİKTE OLSUN, DİLEĞİMİZ TEK OLSUN MEKANI CENNET OLSUN. BAŞIMIZ SAĞOLSUN.

SON OLARAK PAYLAŞILAN MESAJ:
Sevgili Dostlar değerli Sanatçımız İbrahim Erkal’ın Durumu 48 Saat daha bekleme yapılacaktır..Tüm vücut fonksiyonlarının burda takibinin yapılması için öyle karar alındı.. Maddiyatla alakalı bir durum söz konusu değil.. Az önce vefat haberi vermekten dolayı Herkesten Özürdileriz. Sadece DUA DUA DUA edelim..
İbrahim Erkal Basın Merkezi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 1 kişinin notuyla, Toplam: 3,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top