Anasayfa >> Magazin >> İbrahim Tatlıses halen yoğun bakımda

İbrahim Tatlıses halen yoğun bakımda

ibrahim-tatlises

Amerika’da Miami’de ameliyat olan İbrahim Tatlıses’in durumuyla ilgili kritik bir haber geldi. Tatlıses’in ameliyattan sonraki 72 saatlik kritik süreçte uyandırılamadığı belirtildi. Sanatçı 4 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakımdan uyutulmuş.

İbrahim Tatlıses’ten hayranlarını üzecek haber. Amerika’da Miami’de ameliyat olan İbrahim Tatlıses’in durumuyla ilgili kritik bir haber geldi. Tatlıses’in ameliyattan sonraki 72 saatlik kritik süreçte uyandırılamadığı belirtildi. Sanatçı 4 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakımdan uyutulmuş.
Amerika ’da yeniden ameliyat olan İbrahim Tatlıses, hâlâ yoğun bakımda. 9 Mart Pazartesi günü Amerika Birleşik Devletleri ’nde Miami’deki bir hastanede beyin ameliyatı geçiren Tatlıses’in 72 saatlik kritik süre içinde uyandırılamadığı öğrenildi.

HELALLİK İSTEYİP GİTMİŞTİ

4 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakımda uyutulan sanatçının hayati tehlikeyle karşı karşıya kaldığı konuşuluyor.

Bugün uykuda 6’ncı güne giren Tatlıses ameliyatın risklerini göze alıp Amerika’ya gelmişti. Miami’ye uçmadan önce İstanbul ’da sanatçı dostları ve ailesinden helallik isteyen ve veren Tatlıses’in ameliyat sırasında yanında sadece menajeri Eyüp Kanat ile Ayşegül Yıldız ve kızı Elif vardı.

KORKUTAN İDDİALARA AİLEDEN YANIT GELDİ

Mart Pazartesi günü Amerika Birleşik Devletleri’nde Miami’deki bir hastanede beyin ameliyatı geçiren Tatlıses’in yoğun bakımdan çıkamadığı ve durumunun kritik olduğu haberleri gelmeye başladı.

Bu endişe veren haberler üzerine hurriyet.com.tr’nin ulaştığı bir aile yakını, ünlü sanatçının sağlığının endişe edilecek bir durumda olmadığını belirterek şunları söyledi:

“Korkulacak bir şey yok , komada olması söz konusu değil. İbrahim Bey uyandı ama bu tür ameliyatlardan sonra doktorlar ilaçla tekrar uyutup, yavaş yavaş uyardırmayı tercih ediyor. İlaçlar kesilince her şey yoluna girecek inşallah”

Kaynak:BUGÜN GAZETESİ

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top