Anasayfa >> Gündem >> İkinci evliliğini yapan kadının düğün fotoğrafı viral oldu

İkinci evliliğini yapan kadının düğün fotoğrafı viral oldu

fft107_mf6781382

Düğün fotoğrafları bir evlilik için akıllarda kalabilecek en güzel anılarla dolu olur. Ancak Amanda Crowe adlı kadının ikinci evliliği için çektirdiği bu fotoğrafın hatırası ve anlamı çok başka. Fotoğraf şu sıralarda sosyal medyanın en çok konuşulan görselleri arasında zirveye koşuyor çünkü hikayesi herkesi etkiliyor…

Amanda Crowe, ilk evliliğinde çok acı bir tecrübe atlatmış bir kadın. 2007’de dünyaya getirdiği Azalee adlı kızını kanser hastalığının pençesinden kurtarmak için yıllarca mücadele etmiş, hastanelerde sürünmüş. Tüm çabalarına rağmen 2013 yılında Azalee dünyaya gözlerini yumunca Amanda onun anısını yaşatmaya hayatını adamış. Eski eşiyle yolları ayrılan Amanda, geçtiğimiz yıl tanıştığı Chip ile evlenme kararı alınca, onu ve kızını çok seven fotoğrafçı arkadaşı Ashley bir düğün hediyesi vermek istemiş ve çok özel bir çalışma yapmış.

Ashley Facebook sayfasından paylaştığı bu fotoğrafla kızını unutamayan Amanda ile Azalee’yi bir araya getirmiş. Fotoğraf yayınlandıktan kısa bir süre sonra sosyal medyada büyük bir ilgi gördü ve Ashley bu fotoğrafı evladını kaybeden bütün annelere adadı.

Kaynak:RADİKAL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top