Anasayfa >> Gündem >> İstanbul Esenyurt’tan gelen haber kan dondurdu

İstanbul Esenyurt’tan gelen haber kan dondurdu

Sahibi olduğu markette yanında çalıştırdığı çocuklara cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen A,Ç. “Şaka yapıyordum” dedi. Ancak hakim, cinsel istismardan tutukladı.

İstanbul Esenyurt’ta market sahibi 48 yaşındaki evli ve bir çocuk babası A.Ç. yanında çalıştırdığı çocuklara cinsel istismarda bulunup bunu başka bir çocuğa kaydettirdiği iddiasıyla gözaltına alındı. Vatan gazetesinden Elif Altın’ın haberine göre, A.Ç., ifadesinde 9 aydır market işlettiğini belirterek, “Adı geçen çocuklar markette yanımda part time olarak çalışıyorlardı. Bildiğim kadarı ile R. 13-14 yaşlarındadır. Bana izletmiş olduğunuz video kaydında görünen kişi benim. Ellerimin arasında bulunan çocuk ise M.K.’dir. Videoyu çeken ise E.C.Ç.’dir. Çocuklar bana ‘abi sevişme nasıl çekilir?’ diye sormuşlardı. Ben, bunu şaka amaçlı gösterirken E. de videoya çekti. Video çekilirken üzerim giyinik vaziyetteydi ve fermuarım kapalı durumdaydı. Zaten videonun çekildiği yer marketin içidir ve sürekli markete gelen giden kişiler olmaktadır” dedi.

Market sahibi şöyle devam etti: “Diğer videoda ise R.’nin kollarını arkaya doğru kıvırdığım görünmektedir. Bunu yapma nedenim, R.’nin gönderdiğim servisten geç gelmesidir. Kimseyi mağdur etmedim, kimseye yönelik cinsel istismar eylemim olmamıştır ve kimse de benden şikayetçi olmamıştır.”

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 2 kişinin notuyla, Toplam: 4,50 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top