Anasayfa >> Gündem >> İstanbul’daki hastanede büyük yangın!

İstanbul’daki hastanede büyük yangın!

Gaziosmanpaşa’da bulunan Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin inşaat halindeki binasında yangın çıktı. Hastanenin çatısında başlayan yangın diğer katlara da yayıldı. Yangın nedeniyle hastalar tahliye edildi, bölge trafiğe kapatıldı.

İstanbul Valisi Vasip Şahin, yaptığı açıklamada “Yangın kısmen kontrol altına alındı, şu ana kadar ölü noktasında üzücü bir haber yok” dedi.

Yangınla ilgili inceleme yapmak için 2 başsavcı vekili, 4 savcı görevlendirildi.

Gaziosmanpaşa’da bulunan Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çatısında yangın çıktı. Yangın dakikalar içinde hastane binasının dış cephesini sardı. Bölgeden çok sayıda patlama sesinin geldiğini bildirdi.

Hastanede bulunan vatandaşların tahliye çalışmaları sürerken sedye üzerindeki bazı hastaların da tahliye edildi.

Öte yandan bazı çalışanları hastalara müdahale için kullanılabilecek bazı ekipmanları da hızla dışarı çıkarttı. Hastane çevresinde güvenlik amacıyla polis ekiplerince önlem alındı.

Yangına Fatih, Bayrampaşa, Bağcılar, Bakırköy, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Sultangazi, Bahçeşehir, Şişli, Beyoğlu itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı. Hastanenin dış cephesi alev alev yanıdı. Yangın nedeniyle bölgede trafik yoğunluğu yaşandı.

YANGINLA İLGİLİ 4 SAVCI GÖREVLENDİRİLDİ

İstanbul Valisi Şahin, hastanedeki yangınla ilgili 2 başsavcı vekili ve 4 savcının görevlendirildiğini bildirdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top