Anasayfa >> Gündem >> İzmir’de şok… Fotoğrafını çekti, Instagram’da paylaştı

İzmir’de şok… Fotoğrafını çekti, Instagram’da paylaştı

va

İZMİR’in Çiğli İlçesi’nde, lise öğrencisi K.İ., evin çatı katında kediyi çamaşır ipiyle asıp, çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Olaya tepki gösteren hayvan severler, fotoğrafla birlikte, ‘Dikkat et sevdiğim seni de böyle asmim ;)’ yazan K.İ., hakkında, suç duyurusunda bulundu.

Lise öğrencisi olan 15 yaşındaki K.İ., iddiaya göre, beslediği kediyi, evlerinin çatı katında çamaşır ipi ile tavana astı. Ardından kediyle birlikte çekilen fotoğrafını, sosyal medya hesabından paylaşırken altına da, ‘Dikkat et sevdiğim seni de böyle asmim ;)’ diye yazdı. Fotoğrafı fark eden hayvan severler, büyük tepki gösterdi.

Ege Hayvan Hakları Federasyonu üyeleri adına Başkan Funda Bayri Ersoy, emniyet ve savcılığa fotoğrafı gösterip suç duyurusunda bulundu.

Hayvan severlerin evine gidip görüştükleri K.İ.’nin annesinin, kızının canlı bir kediyi değil oyuncağı olan ‘pelüş kediyi’ astığını söylediği öğrenildi. Bu arada, tepkiler üzerine K.İ. de, paylaştığı fotoğrafı sildi ve hesabını da koruma altına aldı. Kaynak:CUMHURİYET

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top