Anasayfa >> Gündem >> Kaçak mahkum 40 sene sonra kendisini telefonla ihbar etti

Kaçak mahkum 40 sene sonra kendisini telefonla ihbar etti

1429793704ABD’de onlarca yıl kanundan kaçan Clarence David Moore isimli adam, yaklaşık 40 yıl sonra telefonla kendini ihbar etti.

ABD’de 39 yıl önce cezaevinden kaçan bir mahkum, polise telefon ederek kendisini ihbar etti. FOCUS Online’de yer alan habere göre, Kuzey Carolina’daki bir cezaevinden 70’li yıllarda kaçmayı başaran Clarence David Moore adlı mahkum, yaklaşık kırk yıl sonra tekrar cezaevine girmek istedi. Bugün 66 yaşında olan Clarence David Moore’nin Kaçak olduğu için sigorta yaptıramadığı ve doktora gidemediği için, sağlık nedenleriyle tekrar cezaevine girmek istediği belirtildi.

Habere göre, Franklin County polis karakolunu arayan kişi, kendisinin 39 yıl önce cezaevinden kaçan Clarence David Moore olduğunu belirtti ve doktora ihtiyacı olduğu için, tekrar cezaevine dönmek istediğini söyledi. Moore’nin dosyasını inceleyen ve bulunduğu yere giden polisler, Moore’yi felç geçirmiş ve yardıma muhtaç halde buldular.
Kentucky savcılığı tarafından hakkında soruşturma açılan Clarence David Moore’nin , ceza alıp almayacağı ya da Kuzey Carolina’ya iade edilip edilmeyeceğine mahkeme tarafından karar verileceği belirtiliyor. Mahkumun 39 yıl önce kaçtığı ve dönmeyi istediği cezaevinin 2002 yılından bu tarafa kapalı olduğu kaydedildi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top