Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> KAMUOYUNA DUYURU !

KAMUOYUNA DUYURU !

BU SENE DE KENDİLERİNİ KARANLIK GÜÇ OLARAK GÖRENLERİN GELENEĞİ DEĞİŞMEDİ…!

– Her yıl olduğu gibi özellikle programımızın başlamasına 2 gün kala adı sanı duyulmamış bir internet sitesinin ortaya attığı iftira niteliğindeki haber yüzünden bu açıklamayı yapma gereği duyduk.
Bahse konu internet sitesinin yayınladığı haberde geçen Sayın Müge Anlı’nın Serap Paköz’ün programını yayından kaldırttığı şeklindeki asılsız ve iftira niteliğindeki haber, araştırılmadan alıntı yapılarak diğer sitelerde yayınlanmıştır.
Bizler biliyoruz ki; Sayın Müge Anlı bu formattaki programların artmasının, programdaki konuların çözülmesi adına çok gerekli olduğu tezini daima savunmuştur. Sayın Serap Paköz’ün programını kardeş program olarak gördüğünü de belirtmiştir.

Bahse konu internet sitesinin yayınladığı bu haber karşısında ATV ‘nin hukuk mücadelesine başlayacağını da duydu.
Herkes bilsin ki; Programımız her zaman olduğu gibi zirvede ve vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır.

Bizler Müge Anlı Fanları olarak Sarı Papatyamızı ve Ekibimizi seviyoruz ve her zaman olduğu gibi onlarla birlikte hareket etmeye devam edeceğiz.

Kamuoyuna duyurulur.

Biz kim miyiz? Dün, bugün ve her zaman Müge Anlı’nın sevenleriyiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

2 yorum

  1. müge hanım hakkında yazılanlara inanmadım.zaten müge hanımın daha önemli işleri vardır insanlara yardımcı olmak gibi sevgilerimi iletiniz lütfen pazartesi sabahını sabırsızlık bekliyorum. sayın arif hocama ve rahmi beye saygılar.

  2. BIRDAHA MÜGE ANLIYA BAKANIN SACLARI DÖKÜLSÜN

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sayfa üretimi: toplam 95 database sorgusu. 0,177 saniyede çözülmüştür. Sitemiz her ölçüde ekrana (pc, tablet, telefon) ve her tarayıcıya uyum sağlar, daha hızlı olması için Google Chrome önerir...

Scroll To Top