Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Kaybolan Yaşlı Adam, Müge Anlı Sayesinde Bulundu

Kaybolan Yaşlı Adam, Müge Anlı Sayesinde Bulundu

reşAraştırmacı gazeteci Müge Anlı sayesinde bir kayıp daha bulunarak ailesine teslim edildi.

İstanbul’un Sultangazi İlçesi’nde yaşayan Alzheimer hastası ve konuşma engelli 79 yaşındaki Reşit Abdullah, geçen 15 Temmuz’da camiye gitmek için ayrıldığı evine bir daha dönmedi. Ailesi Abdullah’ı bulabilmek için programımıza başvurdu.

Ekibimiz, ‘Sevgi İzi’ olmayan Reşit Abdullah’ın bir an önce bulunabilmesi için, fotoğrafını Facebook’taki ‘Müge Anlı Fan Sayfası’nda paylaştı. Yayımladığımız bu fotoğraf sayesinde Reşit Abdullah 20 Ağustos’ta bulunarak ailesine kavuştu.

Reşit Abdullah’ın camiye giderken yolunu şaşırdığı ortaya çıktı. Kaybolduktan 2 gün sonra da yolda fenalaşmış, tedavisinin ardından sağlık ekiplerine nerede yaşadığını söyleyemediği için Bahçelievler Huzurevi’ne yerleştirilmişti. Huzurevi çalışanları Facebook’taki Müge Anlı Fan Sayfası’nda Abdullah’ın fotoğrafını görünce hemen ekibimize haber verdi.

‘Sevgi İzi’ Yaptıracaklar
Reşit Abdullah’ın bir ay sonra bulunabilmesi ise ‘Sevgi İzi’nin önemini bir kez daha ortaya koydu. Abdullah’ın kolunda ‘Sevgi İzi’ numarası bulunsaydı, ailesine belki saatler içerisinde kavuşacaktı. Ailesi şimdi, Reşit Abdullah’ın daha güvende olması için, ekranların fenomeni Müge Anlı’nın başlattığı ‘Sevgi İzi’ projesine katılacak ve Abdullah’a ‘Sevgi İzi’ yaptıracak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 7 kişinin notuyla, Toplam: 4,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top