Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Kayıplarımız >> Kayıp Fatma Kahraman bulundu

Kayıp Fatma Kahraman bulundu

fatma5 Aralık’tan bu yana kayıp olan kolluk güçleri tarafından aranan, evli ve iki çocuk annesi Fatma Kahraman (44) Bergama’da bulundu. Fatma Kahraman’ın kaybolmasının altından yasak aşk ortaya çıktı.

13 gündür eşi ve çocukları tarafından aranan ev hanımı Fatma Kahraman’ın kaybolması kızı Tuğba Kahraman’ın katıldığı bir televizyon programı ile gün yüzüne çıktı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın sunduğu Tatlı Sert programının bugün ki yayınına katılan Tuğba Kahraman (23) annesinin bir an önce bulunması için yardım istedi. Kaybolma olayı hakkında bilgi veren Kahraman, annesinin ev aramaya gidiyorum diyerek evden çıktığını, babası ile hiç bir sorunu olmadığını belirterek, aile içinde hiç bir sıkıntılarının olmadığını ifade etti.

Programın ilerleyen dakikalarında telefonla canlı yayına katılan Sibel A. adında bir kişi, Fatma Kahraman’ı tanıdığını söyleyerek şu bilgileri verdi: Resimde gördüğüm kişinin isminin Fatma, olduğunu biliyorum. Bu kişi benim ağabeyim ile bir yıldır görüşüyor. Facebook’ta okey oynamakla başlayan tanışma ilerleyen zamanlarda sevgiye, aşka dönüştü. Ağabeyim bundan bir hafta önce beni aradı ve İzmir’e gelmen gerekiyor dedi. Başım belada diyerek de telefonu kapattı. Şu an kendisi İzmir’de biliyorum. Bu hanımefendiyi de bana ağabeyim eşi gösterdi. bilgisini veren Sibel adındaki kişi, bu görüşmeden sonra bir daha abisine ulaşamadığını söyledi.

Bu arada Bergama da bulunan Tatlı Sert programı ekibi, Mustafa T.nin bundan 20 gün önce Bergama’da bir emlakçıya gidip, Kızım için bir ev arıyorum. bahanesiyle Bahçelievler Mahallesi Paksoy Sokak üzerindeki bir apartmanın dördüncü katını kiraladığını bilgisine ulaştı.

Yaşan bu gelişme sonrasında harekete ge&çen İlçe Emniyet Müdürlüğü, Mustafa T. ile yasak aşk yaşadığı öne sürülen Fatma Kahraman’ın yaşadığı eve gitti. Evde olduğu tespit edilen şahılar, savcılık izni ile Emniyet Müdürlüğüne götürülerek ifadeleri alındı. 13 gündür Türkiye’nin her yerinde aranan Fatma Kahraman’ın emniyette verdiği ifade oldukça şaşırtıcıydı. Kahraman’ın Kesinlikle bir kaçırılma yok. Gönül rızası ile kendim Mustafa T. ile birlikte yaşamaya karar verdim. Bundan sonra Mustafa T. ile birlikte farklı bir şehirde yaşayacağım. dediği öğrenildi. Şahıslar, ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma sürdüğü öğrenildi.

Haberin Kaynağı:YENİEGE.NET

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top