Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Kayıp Fatma U. Nasıl Bulundu ?

Kayıp Fatma U. Nasıl Bulundu ?

fatma uzun6 aydır ortalıklarda olmayan Muammer K. tarafından kaçırılan 12 yaşındaki Fatma Uzun çok şükür bulundu. Ancak bu bulunma birazcık acı oldu. 12 yaşındaki Fatma uzun kanaması olduğu gerekçesiyle hastaneye getirilmiş. Ancak sağlık görevlilerinin dikkati sayesinde bulundu küçük kız. Fatma Uzun’un babası “ sizden bin kere Allah razı olsun. Sizin yayınınızda başarılar diliyorum.

Ünlü sunucu Müge Anlı’nın programında aranan 12 yaşındaki kızı kandıran şahıs yakalandı.

Program yapımcısı Müge Anlı’ya konu olan 30 yaşındaki M.K tarafından kaçırıldığı iddia edilen 12 yaşındaki F.U., İzmir’de Kiraz İlçe Emniyet Müdürlüğü asayiş ekiplerinin çalışmasıyla bulundu. Hastaneye kontrol amacıyla getirilen F.U., polis tarafından tespit edilerek beraberindeki M.K. gözaltına alındı. Polis merkezindeki ifadesinin ardından adliyeye çıkarılacak olan M.K.’nın rahat tavırları dikkatlerden kaçmadı. Olayla ilgili soruşturma sürerken, program esnasında F.U. ile birlikte çekilen fotoğrafları Müge Anlı’ya gönderen ve Anlı’nın çileden çıkmasına neden olan M.K. savcı karşısına çıkacak.

A
OLAY NASIL OLMUŞTU
İzmir’in Kiraz ilçesinde yaşanan ve Müge Anlı’nın programına konu olan olay herkesin tepkisini çekti. 30 yaşındaki M.K’nın, 13 yaşındaki F.U’yu iki ay önce kaçırarak alıkoyduğu iddia edildi. Görgü tanıkları, zorla olduğunu ifade etti. Evlenmiş boşanmış ve beş yaşında bir çocuğu olan M.K., köyde bir olay yüzünden sanık olarak yargılanıp daha sonra suçsuz bulunduğu ortaya çıkarken, bu olaydan bir hafta sonra da F.U’yu kaçıran M.K.’dan iki aydır haber alınamıyordu.

FOTOĞRAFLARINI GÖNDERMİŞTİ
M.K., “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına F.U. ile birlikte çekilen fotoğraflarını gönderdi. Fotoğrafı yayınladıktan sonra Müge Anlı “Çocuğun kaç yaşında olduğu belli. Rezilliğin fotoğrafını çekmiş el ele kol kola bir de bunu çeken birisi de var” dedi. Fotoğrafı görünce çok sinirlenen Müge Anlı, F.U.’nun bir an önce bulunması gerektiğini söyledi. F.U. ve M.K.’yi görenlerin 155 polis ya da 156 jandarmayı aramalarını isteyen Anlı’nın bu yayınının ardından şüpheliler Kiraz’da yakalandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top