Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Nazmiye Oruçoğlu’nun öldüğü kesinleşti!

Nazmiye Oruçoğlu’nun öldüğü kesinleşti!

Hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına, İstanbul Esenyurt’ta yaşayan gayrimenkul zengini olduğu öğrenilen Nazmiye Oruçoğlu’nun bulunması için 9 Ekim Salı günü ailesi canlı yayına geldi.

6 Eylül’de ikametinden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan Nazmiye Oruçoğlu sır dolu bir şekilde ortadan kayboldu. İlk eşinden şiddet ve geçimsizlik nedeniyle ayrılan daha sonra ikinci evliliğini yapan ve yine şiddet gören Nazmiye Oruçoğlu ikinci eşiyle de maddi anlamda sorunlar yaşıyordu. 45 yaşındaki kadının kaybolduğu tarihten 13 gün sonra yokluğu fark edildi. Nazmiye Oruçoğlu’nun boşandıktan sonra başka biriyle görüşmeye başladığı ve erkek arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Kadının eski eşleri ve yeni erkek arkadaşı ile de para problemi olması şüpheleri arttırmaya başladı. Telefona bağlanan eski eş karısının genellikle senetleri sakladığını ve borçların ödenmesine rağmen senetleri teslim etmediğini söyledi.

GÜVENLİK KAMERALARINDA ESKİ EŞİYLE OLDUĞU GÖRÜNTÜLENDİ…
6 Eylül 2018 günü Nazmiye Yasemin Oruçoğlu’nun aralarında ev ile ilgili anlaşmazlık yaşadığı eski (ilk eş) Yüksel Yağcı’yla görüştükleri tespit edildi. Müge Anlı gişelerde ve güvenlik kameralarında Nazmiye Oruçoğlu ve Yüksel Bey’in beraber görüntülendiklerini beyan etti. 6 Eylül 2018 günü bir yakınının minibüsünü alan Yüksel Yağcı’nın, Nazmiye Oruçoğlu cinayeti ile ilgisi olabileceği düşünüldü. Cendere yolundaki minibüste bulunan cesetin DNA testi sonucunda Nazmiye Oruçoğlu’na ait olduğu belirlendi.

Nazmiye Oruçoğlu’nun Çağlayan Adliyesinin önünde son telefon sinyali alındıktan sonra kaybolduğu, 6 Eylül 2018 gününden 7 gün sonra yani 13 Eylül’de Cendere yolundaki boş arazide, terk edilmiş bir minibüsün bagajında kimliği belirsiz bir kadın cesedi bulundu. Yapılan adli inceleme sonrasında cesedin Nazmiye Oruçoğlu’na ait olduğu ortaya çıktı. Olay ile ilgili bölgede hurdacılık yapan bir vatandaşın Nazmiye Oruçoğlu’nun kaybolduğu gün terk edilmiş minibüsün arkasına başka bir minibüsün yanaştığını gördüğünü söylemesi de tüm şüpheleri Yüksel Bey’in üzerine çekti.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 7 kişinin notuyla, Toplam: 4,14 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top