Anasayfa >> Magazin >> Kiralık Aşk’ın Ömer’i Barış Arduç’tan şaşırtıcı karar: Ayrılıyor

Kiralık Aşk’ın Ömer’i Barış Arduç’tan şaşırtıcı karar: Ayrılıyor

baris-gupse

Kiralık Aşk’ın yakışıklı yıldızı Barış Arduç kararını verdi, sevgilisinden ayrılıyor! İddialara göre Kiralık Aşk dizisiyle milyonlara ulaşan Barış Arduç ve Deliha filminde tanıştığı sevgilisi Gupse Özay ortak kararla ayrılık kararı verdi.

Kiralık Aşk dizisinin başarılı ismi Barış Arduç, Deliha’da tanışıp aşk yaşamaya başladığı sevgilisi Gupse Özay’ın ilişkisi üzerinde kara bulutlar dolaşıyor… Kimi zaman ayrılık iddiaları kimi zaman ise hayranlarının Kiralık Aşk dizisindeki rol arkadaşı Elçin Sangu ile yakıştırıldığı haberleriyle gündeme gelen Barış Arduç, hayranlarının; “Elçin Sangu ile çok yakışıyorsunuz”, “Gupse’den ayrıl.” gibi mesajlarına rağmen ilişkisine her fırsatta sahip çıkmıştı. Ancak, yakışıklı oyuncu ve uzun süredir beraber olduğu Gupse Özay’ın ayrılık aşamasında olduğu iddia edildi. Dedikodulara göre, hem Gupse Özay hem de Barış Arduç artık ilişkyi yürütmek istemiyordu.

Bir diğer iddialara göre; Kiralık Aşk’ın yakışıklı oyuncusu, “Şöhret olduktan sonra şımardı” yorumları yapılmasın diye şimdilik ilişkisini yürütüyor. Bu arada önceki akşam da annesi ve aile dostlarıyla Cihangir’de buluşan Gupse Özay için ise “Sempatik oyuncu, teselliyi ailesinde buldu.” yorumları yapıldı.

HAYRANLARININ DİLEĞİ OLDU

Barış Arduç’u Kiralık Aşk’ta başrolü paylaştığı Elçin Sangu ile yakıştıran hayranları, iki oyuncunun gerçek hayattaki aşklarına taciz mesajları atıyor. Sosyal medyadan “Sevgili olmalısınız”, “Çok yakışıyorsunuz” gibi mesajlar atan ikilinin hayranları, bununla da sınır kalmayıp Elçin Sangu’nun Barış Arduç ile rol gereği yakınlaştığı sahneleri, güzel oyuncunun 4 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Yunus Özdiken’e göndererek altına “Birbirlerine çok yakışıyorlar, sen aradan çekil!” notuyla atıyordu.

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?

1987 tarihinde doğan Barış Arduç, Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşan yakışıklı oyuncu, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını duyuran Barış Arduç; Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Deliha adlı ilk sinema filminde rol alan Barış Arduç, asıl sıkışını Star TV’de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Ömer karakteriyle yakalamıştır. Kaynak:MYNET HABER

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top