Anasayfa >> Gündem >> Lise öğrencilerine bıçaklı saldırı

Lise öğrencilerine bıçaklı saldırı

Batman’da lisenin avlusuna gelen bıçaklı bir grup, öğrencilere saldırdı. 10 öğrenci yaralandı

haber-detay-h6332903

Batman’da Anadolu Lisesi’nin avlusuna gelen bıçaklı bir grup, önlerine çıkan öğrencilere saldırdı.

Yaklaşık 15-20 dakika içerisinde 10 öğrenciyi yaralayan grup, daha sonra okuldan uzaklaşarak kayıplara karıştı. Batman’ın Belde Mahallesi’nde bulunan Batman Anadolu Lisesi’ne, öğlen saatlerinde gelen sayıları öğrenilemeyen bıçaklı bir grup, henüz bilinmeyen bir nedenle, tenefüs saatinde okul bahçesinde bulunan öğrencilere saldırdı. Yaklaşık 15-20 dakika içerisinde 10 öğrenciyi bıçakla yaralayan grup, daha sonra koşarak olay yerinden uzaklaştı. Yaralı öğrenciler, okula gelen ambulansla Bölge Devlet Hastanesi acil servisine kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayın duyulması üzerine veliler, okul ve hastaneye akın ederek çocuklarının durumunu sordu.

Okul idaresinin şikayeti üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede inceleme yaptı. Okul çevresinde de araştırma yapan polis, okula ait kamera kayıtlarını incelemeye alırken, saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

Hastanede yaralı öğrencileri ziyaret ettikten sonra Batman Anadolu Lisesi’ne giden İl Milli eğitim Müdürü HASAN Aslan, olayın çok yönlü soruşturulduğunu belirterek, bıçaklı saldırıda, 14-15 yaş arası öğrencilerin yaralandığını ancak durumlarının iyi olduğunu belirterek, “İdarecilerin dışarıda olmadığı bir saatte olay meydana geldi.

Ancak olayın aydınlanması için okuldaki kameralarla, çevredeki mobese kameraları tüm detaylarıyla incelenecek. Güvenlik güçlerinin başlattığı soruşturma devam ediyor” dedi. kaynak milliyet

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top