Anasayfa >> Müge Anlı Yayın Tekrarı İzle >> Müge Anlı 10 Mayıs 2012 Perşembe Programı İzle

Müge Anlı 10 Mayıs 2012 Perşembe Programı İzle

Müge izle, Müge Anlı Bugünkü yayını izle, müge anlı izle, müge anlı canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Mayıs 2012, Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Mayıs 2012 full, Müge Anlı ile Tatlı Sert 10.05.2012 izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı 10 Mayıs 2012 Perşembe, Müge Anlı 10 Mayıs, Müge Anlı 10 Mayıs 2012, Müge Anlı 10 Mayıs 2012 Perşembe programı, Müge Anlı 10 Mayıs Perşembe tekrarı, müge anlı atv tatlı sert canlı izle, müge anlı bugünkü programında neler olacak, müge anlı programını canlı izlemek için lütfen tıklayınız.

Alttaki Linki Beğenip Kısım 1 e geçip izleyebilirsiniz.

R
VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN BEĞEN TIKLAYINIZ VE KISIM 1’E GEÇİNİZ

1.Kısım

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

4 yorum

 1. Aslında bir şeyleri hep kaçırıyoruz belkide..Bu gibi durumlarda Şüpheli adledilen bu adamların Muhasebecilerini sorguya almamak kesinlikle bir enayiliktir. En derin sırlarını hep Muhasebecileriyle paylaşırlar Arif bey gibi adamlar.. Çünkü yaptıkları her türlü hileli ve kirli işi Muhasebecileriyle paylaşmak zorunda hissederler İşletmeciler başlarına gelebilecek en kötü durumları öğrenebilmek ve değerlendirebilmek için… Sınırsız sırları dökerler farkında olmadan. Önemli ipuçları hep mali müşavirlerinde yahut onlara hizmet veren muhasebe elemanlarındadır diye düşünüyorum..Bu tür İşletmelerden bi kaç tane uzun süreli Müşterim oldu Muhasebelerini tuttum ve onları epey bir zaman sessizce izledim..Arif bey ciddi bi zanlı gibi görünüyor ama mesleki söylemleri kesinlikle doğru gibi görünüyor.

  ÖNCELİKLE KADINLARIN ÇALIŞMA ŞEKLİNİ TARİF ETMEK GEREKİRSE;

  kadınların asli görevi gelen erkek müşterileri içirmek sarhoşluk kıvamına getirip istedikleri herşeyi yaptıracak akli melaneti sağlamaktır. örneğin ; en pahalı içkiyi içirmek sonra bunun ücretini ödetmek ve karşılığında çıkışta birlikte geceyi geçirmeyi vaad etmek. (genelde gecede en az 10 erkeğe söz verip ortalıktan kaybolurlar)
  Erkeklerse hırs yapıp; elinde avucunda ne varsa verdiğinden kandırılmışlıklarına boğa gibi köpürürler.

  İŞLETME SAHİPLERİNİN ÇALIŞMA ŞEKLİ;

  -1 bu tür adamlar madde bağımlısı ve aşırı megolaman tiplerdir. (kendini tavrı ve konuşmasıyla doğruluyor zaten Arif arkadaş)
  -2 bu tür işletmeler hafta içi erken kapatırlar.
  -3 bu tür İşletmelerin çalışanları hep saat 12-13:00 aralığında uyanır 15:00 civarında mekanı yarı hazır hale getirirler ve 17:00 gibi mesaiye başlar, daha sonrası para kazanma zamanlarıdır.
  -4 Barlar arası kız transfer olayları oldukça meşru ve normaldir aslında.(en basit en ücra İşletmede bile en az iki kız vardır ve bu türkiye geneli için bir standart sayılabilir. İzmirden Ağrıya kadar. Bugün hali hazırda çalışan işletmeler birer örnektir)
  -5 çok iyi para basan güzel kızlar sayısızdır, hep vardır ve biri gider, bir diğeri gelebilir normal karşılanma oranları % 90’ lara tekabül eder. kavgaya gerek yoktur çünkü oldukça kirli bir ortamdır. sürekli kavga etmek bi getiri değil götürüdür bunu en iyi bilenlerin başındadır İşletmeciler.

  Saygılar.

 2. hediye hanımın oğlu ahmet beyin tavır ve davranışlarının aynısını benim babamda sergiler. herşeyi yaparlar ve kabul etmezler onun hakkında birileri doğru birşey söylediğinde, istediğini yapmadığında ve hakkını savunduğunda o kişi onun için kötü olur ve kin duyarlar.

 3. iyi yayınlar müge hanım gülcan arifi iziznsiz bayan çalıştırmakla ilgili polise şikayet etmekle tehdit etmiş olabilirmi çünkü bayan garson altında ya dansöz olarak yada konsamatris olarak çalıştırılır böyle eğlence yerlerinde bayanlar…

 4. FATIMA FATIMADIR

  SAYIN MÜGE ANLI ARİF ANLADI TELEFON SİNYALLERİNİN FALAN ALINACAGINI , PROFÖSÜRÜ GÖTÜRDÜM DİYE YALAN SÖYLÜYOR OLABİLİR.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sayfa üretimi: toplam 88 database sorgusu. 0,177 saniyede çözülmüştür. Sitemiz her ölçüde ekrana (pc, tablet, telefon) ve her tarayıcıya uyum sağlar, daha hızlı olması için Google Chrome önerir...

Scroll To Top