Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı, 13 yaşındaki Esin için düğmeye bastı

Müge Anlı, 13 yaşındaki Esin için düğmeye bastı

14203283

Müge Anlı, 13 yaşındaki Esin için düğmeye bastı. Anlı’yı izleyen İran ve Irak haklı onu bulabilmek için kolları sıvadı.

İran’da annesinin gönül ilişkisi yaşadığı sahte hoca tarafından tutulan ve geçtiğimiz sezondan beri Müge Anlı’nın programında aranan 13 yaşındaki Esin İmre ile ilgili hem Türk hem de İranlı yetkililer harekete geçti. Şimdi her yerde küçük Esin’i yanında tutan sahte hoca Muhsin Dezaiy aranıyor.

Müge Anlı, geçtiğimiz sezon İran’da annesinin gönül ilişkisi yaşadığı Muhsin Dezaiy tarafından zorla tutulan 13 yaşındaki Esin İmre’yi aradı. Yeni sezona geçtiğimiz hafta start veren Müge Anlı, Esin İmre’nin peşini bırakmadı. Tüm imkanlarını seferber etti. Ekibini İran’a gönderdi. İran’da Esin için avukat tutuldu. Durumu haber alan İran Medyası da küçük Esin için hiç düşünmeden Müge Anlı ekibine yardımcı oldu. Muhsin Dezaiy ve Esin’in bulunabilmesi için yayın yapmaya başladı.

Müge Anlı’nın küçük kız için yaptığı arama çalışmaları devam ederken hem Türk yetkililer hem de İranlı yetkililer devreye girerek sahte hoca Muhsin Dezaiy’nin bulunması için çalışma başlattı. İran’da olaya emniyet birimleri ve savcılık da dahil oldu. Muhsin Dezaiy’nin tüm İran’da aranıyor.

Iraklı olduğu tahmin edilen Muhsin Dezaiy’i için İran halkı ile birlikte Irak halkı da kolları sıvadı. Müge Anlı’ya iki ülkeden de sahte hoca Mushin Dezaiy hakkında ihbarlar yağıyor.

Müge Anlı, küçük Esin’in izini adım adım sürmeye devam diyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 4 kişinin notuyla, Toplam: 3,25 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top