Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı 19 Nisan 2012 Perşembe Programı İzle

Müge Anlı 19 Nisan 2012 Perşembe Programı İzle

Müge izle, Müge Anlı Bugünkü yayını izle, müge anlı izle, müge anlı canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Nisan 2012, Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Nisan 2012 full, Müge Anlı ile Tatlı Sert 19.04.2012 izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı 19 Nisan 2012 perşembe, Müge Anlı 19 Nisan, Müge Anlı 19 Nisan 2012, Müge Anlı 19 Nisan 2012 perşembe programı, Müge Anlı 19 Nisan perşembe tekrarı, müge anlı atv tatlı sert canlı izle, müge anlı bugünkü programında neler olacak, müge anlı programını canlı izlemek için lütfen tıklayınız.

Kısımlar halinde videolar sıralanmıştır. Kısım Kısım seyredebilirsiniz

R
VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN BEĞEN TIKLAYINIZ VE KISIM 1’E GEÇİNİZ

1.Kısım

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

2 yorum

  1. merhaba müge hanım benim merak ettiğim bu ümmügülsüm helete olayında siz hep diyorsunuz ya bir yakınımız bir olay yaşadığında biz anlarız elbiselerini biz yıkıyoruz eşyalarını biz düzenliyoruz ufuk’un annesi hiçmi bir iz görmemiş elbisesinde kan veya toprak ne bileyim anlaşılırdı çünkü kolay olmamıştır olay bir çekişme var yırtılma yaralanma herşey yani vardır bir gariplik anlamıştır annesi yada evdekiler..

  2. SAYIN MÜGE ANLI VE TATLI SERT EKİBİ HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ BUGÜNKÜ PROĞRAMINIZI DA BÜYÜK BİR DİKKATLI VE ÜZÜNTÜ İÇERİSİNDE İZLEDİK.ONUR’un bakışlarından annanesini öldürdüğü okunuyor.umalım öyle olmasın,proğramınızı izlerken insanın inanamayacağı şeylerin olduğunu,hayatın gerçek kesitini görüyoruz,sizler toplum adına çok güzel çok önemli bir proğram yapıyorsunuz,lütfen de yapmaya da devam edin.saygılar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sayfa üretimi: toplam 91 database sorgusu. 0,178 saniyede çözülmüştür. Sitemiz her ölçüde ekrana (pc, tablet, telefon) ve her tarayıcıya uyum sağlar, daha hızlı olması için Google Chrome önerir...

Scroll To Top