Anasayfa >> Müge Anlı Yayın Tekrarı İzle >> Müge Anlı 2 Mayıs 2012 Çarşamba Programı İzle

Müge Anlı 2 Mayıs 2012 Çarşamba Programı İzle

Müge izle, Müge Anlı Bugünkü yayını izle, müge anlı izle, müge anlı canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert, Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Mayıs 2012, Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Mayıs 2012 full, Müge Anlı ile Tatlı Sert 02.05.2012 izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı 2 Mayıs 2012 Çarşamba, Müge Anlı 2 Mayıs, Müge Anlı 2 Mayıs 2012, Müge Anlı 2 Mayıs 2012 Çarşamba programı, Müge Anlı 2 Mayıs Çarşamba tekrarı, müge anlı atv tatlı sert canlı izle, müge anlı bugünkü programında neler olacak, müge anlı programını canlı izlemek için lütfen tıklayınız.

Kısımlar halinde videolar sıralanmıştır. Kısım Kısım seyredebilirsiniz

R
VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN BEĞEN TIKLAYINIZ VE KISIM 1’E GEÇİNİZ

1.Kısım

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

2 yorum

  1. Burada Texsas ta ATV den bir tek muge anlinin programini seyrediyorum.Cok iyi buldugum icin. Bu ne rezillik bu kadar reklam zamani konurmu programa? Yayin guzel olmasa bir dakika seyretmem. Gecen sene Fox TV de su gibiyi seyrediyorum onlarda reklamlari uzattikca uzatti artik bir defa bile bakmiyorum onlarda azitmislardi isi. Para kazanilsin ama millet salak yerine koyulmasin.Her seyin bir sinir olmali.

  2. Sn.Anlı,
    Bugün 3 mayıs 2012Perşembe,saat 11.15.Tam bir saat önce programınızı ilk açtığımda dikkatimi çeken bir bey’in konuşmasına şahit oldum.Önce yüzüm güldü ancak sonra koskoca bir karamsarlığın içine düştüm . İriyarı,kıvırcık saçlı bir bey (,sanırım soyadı Çilekli veya Çilek idi) öyle güzel birkonuşma yaptıki Ulu Önderimiz M.Kemal Atatürk ile ilgili,o kadar doğru saptamalar yaptıki..Sadece 2-3 dakika sürdü ve hemen uzun bir ara verildi kanal tarafından.Ve ara bittiğinde o bey orada yoktu artık..Bu anı mutlaka kaydettiniz ve geri dönüp izleme şansınız var.Sn.Müge Anlı benim,bizim,tüm halkımızın ve bu toprakların (Osmanlıdan elimizde kalan)koruyucusu,kurtarıcısı ve şu anda hala dinimizi Allahımızı özgürce yaşıyabiliyorsak bunun sebebidir Ulu Önderimiz M.Kemal Atatürk..Ben başımı her secdeye koyuşumda O’nun için ve sayesinde sahip olduğumuz Özgürlüklerimiz ve Vatanımız için dua ediyorum…
    Beni yanlış anlamadığınızı umuyorum keza ben bir vatandaş olarak algıladığım şeyin doğru olup olamdığına karar verene kadar çok bocaladım ve sizlerle paylaşmak istedim.
    Saygılar ve Sevgiler..Allaha emanet olun,Başarılarınızın devamını dilerim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sayfa üretimi: toplam 86 database sorgusu. 0,162 saniyede çözülmüştür. Sitemiz her ölçüde ekrana (pc, tablet, telefon) ve her tarayıcıya uyum sağlar, daha hızlı olması için Google Chrome önerir...

Scroll To Top