Anasayfa >> Foto Galeri >> Müge Anlı 29 Ekim Kutlamalarıyla takdir topladı

Müge Anlı 29 Ekim Kutlamalarıyla takdir topladı

müge anlı 29 ekim

Müge Anlı Fan / Dincer / Özel Haber:  Ekranların en çok izlenen ve sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün Cumhuriyet’imizin kuruluşunun 92. Yılı ve Müge Anlı geleneksel haline getirdiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları bu yılda yine harika bir gösteriyle sürdürdü.

BANDO EŞLİĞİNDE GÖSTERİ
Programın açılışını 10.Yıl Marşı eşliğinde harika bir kliple açan Müge Anlı, Bahçelievler Doğa Koleji Okulunda okuyan çocukların muhteşem Bando gösterisi eşliğinde ekranlarda ve stüdyoda bulunan izleyicilerine gurur dolu anlar yaşattı. Daha sonra öğrencilerle konuşan Müge Anlı, çocuklara tek tek teşekkür etti.

CUMHURİYET BAYRAMININ ÖNEMİ
Daha sonra çocuklarla birlikte Cumhuriyet Bayramının ve en önemlisi Cumhuriyet’in önemine değinen Müge Anlı Avukat Rahmi Özkan’dan geleneksel haline gelen muhteşem konuşmasıyla etkinliğe devam etti.

BANDO EKİBİ VE RAHMİ ÖZKAN’LA ÖZÇEKİM
Programın devamında stüdyonun kırmızı beyaz Bayrağımızın muhteşem görüntüsünü arkasına alarak Özçekim yaptı. Yapılan Özçekimin Fanlarına da gönderilmesi ricasında bulundu. Sosyal Medyada yayınlanan resim günün en çok Beğeni alan resmi olarak rekor kırdı.
İŞTE O MUHTEŞEM ANLARIN RESİMLERİ:

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top