Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı 29 yıllık hasreti sona erdirdi

Müge Anlı 29 yıllık hasreti sona erdirdi

Tek bir telefonla 29 yıldır aradığı oğlunu buldu
“Cüneyt’in annesiyim” dedi, canlı yayına geldi. Ama bir telefonla oğlunun bambaşka biri olduğu ortaya çıktı

Cüneyt Akasyalı 3 yaşındayken Eminönü’nde bir ağacın altına bırakılmıştı. Polis tarafından bulunan Cüneyt yetiştirme yurduna gönderildi. Gerçek ailesini arayan 29 yaşındaki Cüneyt Kara Müge Anlı’nın programına başvurdu.

Yayını izleyen Şengül Çalparmak, Müge Anlı’ya bağlanarak; “Cüneyt benim oğlum” dedi. Bugünkü yayına da Cüneyt’i görmek için geldi.

Şengül Hanım programda oğlu Ufuk’tan 40 günlükken ayrıldığını, kendi babasının oğlunu hastaneye bıraktığını anlattı. Şengül Hanım’ın hikayesini dinleyen Ayşe Efe oğlunun başka biri olduğunu, Şile’de yaşadığını, evli ve bir çocuk babası olduğunu söyledi.
Yayında bunlar konuşurken gelen sürpriz bir telefon tüm dengeleri değiştirdi. Hattın diğer ucundaki kişi Şengül Hanım’ın 29 yıldır vazgeçmeden aradığı oğlu Ufuk’tu. Anne-oğul ilk kez Müge Anlı ekranında birbiriyle konuştu. Bu anlar herkese duygusal anlar yaşattı

mu

Ufuk annesini bulmanın sevincini yaşarken bir sevinç daha yaşadı. Babasından olma kardeşleri ve amcası yayına bağlandı.

Müge Anlı’ya Cüneyt Akasyalı’nın annesi olduğunu söyleyerek gelen Şengül Çalparmak, tek bir telefonla 29 yıldır her yerde aradığı oğlu Ufuk’a, Ufuk da tüm ailesine kavuştu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 6 kişinin notuyla, Toplam: 4,00 / 5 Yıldız)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top