Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı 31 Şok Soru Yalanı

Müge Anlı 31 Şok Soru Yalanı

müge anlı

İnternette dolaşan ”Müge Anlı 31 Şok Soru” haberi tümüyle yalan olduğu ortaya çıktı. Ülkemizde internet kullanımın artmasıyla beraber ünlüler adına açılan sahte Sosyal Paylaşım Sitesi Hesapları üzerinde sanki o yazıyormuş gibi çıkan yazılara bir tanesi daha eklendi. Çeşitli internet sitelerinde de çıkan ”Müge Anlı 31 Şok Soru” haberinin yalan olduğu ortaya çıktı. Müge Hanımın bugün programında yaptığı açıklama ile bu açılan sahte hesapların savcılığa verileceği, kapattıracağı ve haklarında yasal işlem başlatacağını duyurmuş oldu. Ve şunu tekrarladı ”Benim hiçbir Facebook Sayfam ve Hesabım Yoktur” dedi.

İŞTE MÜGE HANIMIN AÇIKLAMALARI:
BENİM HESABIM YOK

ATV ekranlarına da konuyu taşıyan Müge Anlı yayında şu sözlerle isyan etti:

‘”Ben 40’ına merdiven dayamış bir kadınım. Benim internetle sosyal paylaşım siteleriyle twittera ne gücüm ne bilgim ne zamanım yetmiyor. İnternet ve twitterda adıma açılmış hesaplar var ama onlar bana ait değil. Lütfen kim ne fikir beyan etmek istiyorsa kendi adına açsın twitter ve Facebook’unu orda yapsınlar.

Rica ediyorum fikir beyan etmek istiyorsanız beni ve programın adını kullanarak yapmayın. Benim aklım yok mu yani istesem açarım bir site orda söylerim. İstemiyorum, ilgilenmiyorum, ilgilenmeyeceğim, zorla mı kardeşim…Üzüleyim mi öfkeleneyim mi ne yapayım! Yok benim hesabım. Yok yani!”.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top