Anasayfa >> Müge Anlı Programı >> Müge Anlı 8 Eylül’de Geri Dönüyor…

Müge Anlı 8 Eylül’de Geri Dönüyor…

müge anlıTürk televizyonlarının fenomeni Müge Anlı, iki ay aradan sonra ekranlara geri dönüyor… 8 Eylül 2014 Pazartesi günü saat 10.00’da Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Müge Anlı, ele aldığı konularla kısa süre içinde sonuca gitmeyi hedefliyor.
20 Haziran’da programına ara veren Müge Anlı, yaz tatilinde de izleyicisinden kopamadı. Ramazan ayında Eyüp Sultan Camii’nde sevenlerine iftar yemeği düzenledi. Yaz tatili boyunca da tekerlekli ve akülü sandalyeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Bugüne kadar 44 faili meçhul cinayeti araştıran ve aydınlatan program, artık bir televizyon programı olmaktan öteye geçip; asayiş suçlarının aydınlatılması için emniyet birimlerine yardımcı teknik birimler arasında yer alan; açık kaynak istihbarı bilgi birimi gibi hareket etmektedir. Yıllardır oluşturulan güven sayesinde çok önemli konularda vatandaşlardan gelen ihbarlar emniyet ve jandarma birimlerine ulaştırılarak olayların kısa surede çözüme kavuşturulması sağlanmaktadır.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren Anlı, Türkiye’nin her köşesinde eğitime destek vermeyi hedefleyerek geçtiğimiz sezon 81 ilde 152 okula eğitim ve teknik anlamda yardımında bulundu. 806 öğrenciye giyecek, 681 öğrenciye eğitim ve kırtasiye yardımında bulunmanın yanı sıra çocukların güvenle oynayabilecekleri aynı zamanda eğitim alabilecekleri 8 adet Müge Anlı ödev evini açtı. Çeşitli illerde yer alan 7 adet anasınıfını yeniden düzenledi. Engelliler için izleyicilerinin göndermiş olduğu 1124 tekerlekli sandalye, 140 tane akülü sandalyeyi de sahibine ulaştıran Müge Anlı bu sezonda sosyal sorumluluk alanındaki çalışmalarına da devam edecek…

8 Eylül’de start verecek olan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te; geçen sezon programda işlenen 3 kaybın cinayetle sonuçlanan dosyaları açıklanacak.

Aydınlanmayı bekleyen yeni konular ele alınacak…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...
BU HABERİN GELİŞMELERİNI KAÇIRMAYIN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top